10/10 – Uitstekend
Rasmus Refstrup


















De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit pension in San Vito Lo Capo ligt aan het strand, op 5 km afstand van Strand van San Vito Lo Capo en Spaggia di Macari. Ook Natuurreservaat Zingaro en Natuurreservaat Monte Cofano liggen op 15 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster









