Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel Pocho





Overweeg een verblijf bij Hotel Pocho en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een terras. Het plaatselijke restaurant serveert diner. Naast een tuin en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer, uitzicht op zee laden

Standaard tweepersoonskamer, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Flatscreentelevisie
Een bidet
Een privébadkamer
Een haardroger
Een minibar
Waterkoker
Alle foto's voor Superior tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op zee laden

Superior tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Een balkon
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Flatscreentelevisie
Een bidet
Een privébadkamer
Een haardroger
Een minibar
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer, terras laden

Standaard tweepersoonskamer, terras
Hoogtepunten
Een patio
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Een gratis babybed
Flatscreentelevisie
Verrijdbare/extra bedden
Een bidet
Een privébadkamer
Alle foto's voor Driepersoonskamer laden

Driepersoonskamer
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Flatscreentelevisie
Een bidet
Een privébadkamer
Een haardroger
Een minibar
Waterkoker
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Localita Isulidda - Macari, San Vito Lo Capo, TP, 91010
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 november betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 70 per persoon (enkele reis)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen middernacht en 01.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Pocho San Vito Lo Capo
Pocho San Vito Lo Capo
Hotel Pocho Hotel
Hotel Pocho San Vito Lo Capo
Hotel Pocho Hotel San Vito Lo Capo
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Hotel Pocho
Beoordelingen
9,0
Fantastisch
9,0/10
Netheid
9,0/10
Personeel en service
9,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
31 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
7 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Thomas
8 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer