Gehele woning

Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning

Fotogalerie voor Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning

Een zithoek buiten met rieten meubels, een tafel, stoelen en een plant in een pot.
Een knus woongedeelte met een bank, een eettafel en een kitchenette.
Een badkamer met een douche, twee toiletten en een wastafel.
Een balkon met twee rieten stoelen, een klein tafeltje en een raam met houten luiken.
Een slaapkamer met een blauwe spreideken, twee opgerolde handdoeken, een nachtkastje met een lamp en twee wanddecoraties.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Barbecue
De huidige prijs is € 423
inclusief belastingen en toeslagen
1 dec - 2 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning

  • Gelegen in San Vito Lo Capo, Sicilië, is Casa Maltese een sfeervol vakantiehuis van 50 m² voor maximaal 4 personen. Er is 1 slaapkamer met stapelbed, een woonkamer en een recent gerenoveerde badkamer met douche. De keuken is volledig uitgerust om zelf maaltijden te bereiden. Tijdens jullie verblijf beschikken jullie over snelle wifi, televisie, airconditioning, een wasmachine en een privébarbecue voor buitenkoken.



    Buiten kunnen jullie ontspannen in de privétuin en op het open terras. Daarnaast is er een overdekt privéterras en een privéveranda die grenst aan de slaapkamer, ideaal om tot rust te komen. Bij de ingang bevindt zich een klein ingericht patio. Het strand van San Vito Lo Capo ligt op slechts 500 meter afstand.



    Casa Maltese verwelkomt één kleine huisdier, perfect voor gezinnen die samen met hun viervoeter reizen. Evenementen zijn niet toegestaan. De woning ligt in een rustige woonwijk, ideaal voor wie ontspanning zoekt maar toch dicht bij zee en het centrum van San Vito Lo Capo wil verblijven. Parkeren kan op straat.

    - Huisdieren toegestaan betaling 50,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in San Vito Lo Capo. Bezoek Tonnara di Scopello, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Strand van San Vito Lo Capo en Natuurreservaat Zingaro. Centro Culturale espositivo del marmo en De Banketbakkerij van Maria Grammatico zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Vito Lo Capo
Meer vakantiehuizen in San Vito Lo Capo
Kaart
San Vito Lo Capo

In de buurt

  • Een kustplaatsje met een opvallende berg, helderblauw water en een zandstrand.
    Strand van San Vito Lo Capo
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Spiaggia Attrezzata per disabili
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Igreja Matriz
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Heiligdomplein
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Cappella Santa Crescenzia
    9 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Trapani - 49 min. rijden
  • Palermo (PMO-Punta Raisi) - 94 min. rijden

Restaurants

  • Lo Stagnone 2 - Gastronomia
    6 min. wandelen
  • Mancia, Bivi e Futtitinni
    6 min. wandelen
  • Pasticceria Capriccio
    10 min. wandelen
  • Pizzeria Da Salvo
    9 min. wandelen
  • Caffè Savoia
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning?

Vandaag, 2 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 1 dec. 2026 min. € 423, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Maltese' with Shared Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in San Vito Lo Capo ligt op 15 minuten wandelen van Heiligdomplein en Strand van San Vito Lo Capo. Ook Igreja Matriz en Spiaggia Attrezzata per disabili liggen op een kwartiertje wandelen.