Gehele woning

Babbo House Sa Rocca Tunda: house 100 m from the sea with private parking

Fotogalerie voor Babbo House Sa Rocca Tunda: house 100 m from the sea with private parking

Een houten trap die naar een strand leidt, met een helderblauwe lucht.
Een moderne keuken met een eetgedeelte, een houten tafel en stoelen.
Een moderne keuken met een houten tafel en stoelen, een gasfornuis en een grote schuifdeur die leidt naar een buitenruimte.
Een moderne woonkamer met een bruine bank, witte stoelen, een houten eettafel en een houten kast.
Een stenen muur met een poort, een gebouw met een pannendak, en een bord met het nummer 6.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Babbo House Sa Rocca Tunda: house 100 m from the sea with private parking

  • Babbo House Sa Rocca Tunda is een toevluchtsoord vlak bij zee, in de rust van het authentieke Sardinië. Het fijne zandstrand ligt op slechts 100 meter, één minuut lopen. Er komen vooral lokale bewoners en het is er zelden druk, zelfs midden in de zomer.



    Het huis is volledig gerenoveerd met oog voor detail. Jullie vinden er ruime vertrekken, airconditioning in de woonkamer, ventilatoren in beide slaapkamers, comfortabele bedden en een volledig uitgeruste keuken. Er is één badkamer, waardoor het huis ideaal is voor stellen of kleine groepen die elkaar goed kennen. Voor stranddagen zijn parasols, ligstoelen, koeltassen en alle benodigdheden beschikbaar.



    Een groot pluspunt is de privéparkeerplaats met hek, op het terrein en uitsluitend voor gasten: een zeldzaam voordeel in een gebied waar openbare parkeerplaatsen schaars en betaald zijn. Vanaf de parkeerplaats hebben jullie direct toegang tot de achterkant van het huis en de patio, ideaal om bagage rechtstreeks uit de auto te laden. Aankomen en vertrekken gaat zo eenvoudig en zonder stress.



    De privépatio ligt beschut tegen de wind en is perfect om buiten te lunchen en te dineren of in alle privacy te ontspannen. In de buurt vinden jullie handige voorzieningen die het verblijf nog aangenamer maken.



    Jullie worden persoonlijk, attent en gastvrij ontvangen. Een verblijf in Babbo House is meer dan een vakantie: het is een ervaring die doet verlangen naar een volgend bezoek.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in San Vero Milis. Bezoek Ruïnes van Cornus en Ruïnes van Tharros, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Sa Rocca Tunda en Su Pallosu. Bekijk onze reisgids voor San Vero Milis
Meer vakantiehuizen in San Vero Milis
Kaart
Sa Rocca Tunda

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en twee parasols.
    Spiaggia di Maimoni
    34 min. rijden - 30.8 km
  • Sa Rocca Tunda
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Spiaggia di Putzu Idu
    9 min. rijden - 6.5 km
  • Spiaggia di Is Arutas
    28 min. rijden - 28.7 km
  • Spiaggia di Mari Ermi
    30 min. rijden - 23.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Oristano - 30 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Lepori
    4 min. rijden
  • Ristorante Altamarea
    22 min. rijden
  • Bar Pizzeria da Rino
    24 min. rijden
  • Mamacita
    25 min. rijden
  • Ristorante San Lorenzo
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Babbo House Sa Rocca Tunda: house 100 m from the sea with private parking?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Babbo House Sa Rocca Tunda: house 100 m from the sea with private parking inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Babbo House Sa Rocca Tunda: house 100 m from the sea with private parking uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Babbo House Sa Rocca Tunda: house 100 m from the sea with private parking?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in San Vero Milis ligt op 3 km afstand van Sa Rocca Tunda, Su Pallosu en Spiaggia di Sa Mesa Longa. Ook Spiaggia di Is Arenas en Spiaggia di Putzu Idu liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Babbo House Sa Rocca Tunda: house 100 m from the sea with private parking

9,6

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Soggiorno fantastico, posto ideale per il relax e conoscere il Sinis

Pros: La casa è a due passi dal mare e dotata di tutti i confort perché appena ristrutturata, un plus la cordialità di Antonio che ci ha indicato qualsiasi posto (supermercato, ristoranti, bar e spiagge limitrofe) da visitare, zona tranquilla in cui godersi al meglio le vacanze! Cons: Niente di negativo, tutto è come descritto nell'annuncio anzi meglio!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Casa bellissima vicinissima al mare con una spiaggia bellissima .

Pros: Mi è piaciuto la posizione della casa, vicinissima al mare Cons: Manca un barbecue
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Antonio und seine Frau sind herzliche und fürsorgliche Gastgeber.

Pros: Die Ruhe und die Privatsphäre. Der Patio schütz auch vor Wind und Wetter. Die Grosszuegigkeit im Haus und direkte Nähe zum Strand. Cons: Das Haus ist mit Liebe und mit guten Überlegungen renoviert worden. Es ist gelungen. Daher gibt es keinen Abzug
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Namas yra puikioje vietoje, šalia jūros, su puikiais šeimininkais

Pros: Puiki komunikacija su šeimininkais Anna Maria ir Antonio, namas švarus, privati parkavimo vieta. Yra visi reikalingi paplūdimio reikmenys. Grazie mille!