Gehele woning

Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning

Fotogalerie voor Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning

Een modern gebouw met een zwembad, terras en palmbomen.
Een moderne keuken met witte kasten, een ingebouwde magnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Een moderne keuken met witte kasten, een glazen eettafel en een houten trap.
Een moderne woonkamer met een witte bank, een houten salontafel en een groot, rond kunstwerk aan de muur.
Een moderne woonkamer met een witte bank, een houten salontafel en een grote glazen deur die uitkomt op een zwembad.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 822
inclusief belastingen en toeslagen
5 nov - 6 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning

  • De villa 'Los Dos Caballeros' is gelegen in San Pedro del Pinatar en is perfect voor een onvergetelijke vakantie met uw geliefden. Deze 2 verdiepingen tellende villa bestaat uit een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, 3 slaapkamers en 2 badkamers en is dus geschikt voor 6 personen – ideaal voor een familie-uitstapje. Extra voorzieningen zijn onder andere airconditioning, een wasmachine en een tv.



    De villa beschikt over een privé-buitenruimte met een zwembad, een tuin, tuinmeubelen, een open terras, een balkon en een buitendouche. Dit is de perfecte plek om te genieten van de zon op de ligstoelen, af te koelen in het grote zwembad en buiten te dineren op warme zomeravonden.



    Afstand te voet of met de auto tot het dichtstbijzijnde restaurant: 463 m. Afstand tot het dichtstbijzijnde café: 463 m. Afstand tot de dichtstbijzijnde bar: 579 m. Afstand tot de dichtstbijzijnde supermarkt: 645 m. Afstand tot het strand: 2,65 km (Playa de las Higuericas). Afstand tot de luchthaven: 44,2 km (Regio de Murcia Internationale Luchthaven).



    In de huurprijs is 100 kWh elektriciteit per week inbegrepen. Extra verbruik is beschikbaar tegen een extra vergoeding.

    - Elektriciteit betaling 4,50 € per nacht

    Buitenzwembad: 8 × 3 m, 1,8 m diep.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in San Pedro del Pinatar. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Centro comercial Zenia Boulevard. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Cabo Roig en Playa de la Zenia. Parque Doña Sinforosa en Minigolf Las Salinas zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Pedro del Pinatar
Meer villa's in San Pedro del Pinatar
Kaart
San Pedro del Pinatar

In de buurt

  • Een lange, rechte betonnen pad langs een waterpartij met schaarse begroeiing aan de zijkanten.
    Salinas y Arenales de San Pedro del Pinatar
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Playa La Mota
    3 min. rijden - 2.5 km
  • Mar Menor
    4 min. rijden - 2.8 km
  • Las Charcas Modderbaden
    4 min. rijden - 2.8 km
  • Playa Villananitos
    4 min. rijden - 3.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Balsicas-Mar Menor - 18 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 32 min. rijden

Restaurants

  • La Traiña
    3 min. rijden
  • Heladería Luxer
    4 min. rijden
  • Chiringuito Calisto
    3 min. rijden
  • El jardín de sus delicias
    2 min. rijden
  • Wok Amigos
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning?

Vandaag, 3 nov. 2026, kost een verblijf bij Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 822, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa 'Los Dos Caballeros' with Private Pool, Garden and Air Conditioning?

Deze villa in San Pedro del Pinatar ligt op 3 km afstand van Salinas y Arenales de San Pedro del Pinatar, Playa Las Charcas en Las Charcas Modderbaden. Ook Playa del Mojón en Playa Villananitos liggen op 3 km afstand.