Hotel Principe ligt in het stadscentrum en aan het strand in Bibione. Bezoek Faro di Punta Tagliamento en Madonna dell'Angelo-kerk, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Bibione en Speeltuin. Reis je met kinderen? Overweeg dan Luna Park Adriatico of ga naar Stadio Guido Teghil om een wedstrijd of evenement bij te wonen. In de buurt is genoeg te doen. Zorg dus dat je tijd vrijmaakt voor een bezoek aan een warmwaterbron of voor een outdooractiviteit, zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Bibione
Via Ariete, 41, Bibione, San Michele al Tagliamento, VE, 30020
In de buurt
Spiaggia di Bibione
2 min. wandelen - 0.2 km
Bibione Terme
3 min. wandelen - 0.3 km
Piazza del Mercato
8 min. wandelen - 0.7 km
Luna Park Adriatico
8 min. wandelen - 0.7 km
Parco Nazionale della Val Grande
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Latisana Lignano Bibione - 26 min. rijden
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 76 min. rijden
Restaurants
Astrabar
11 min. wandelen
Pizzeria Arlecchino
7 min. wandelen
Restaurant San Marco
10 min. wandelen
Chiosco Sagittario
6 min. wandelen
Atmosphera
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Principe
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Spiaggia di Bibione
Overweeg een verblijf bij Hotel Principe en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin. Geniet van 2 warmwaterbronnen om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een spelletjesruimte.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, toegang tot een healthclub in de buurt en meertalig personeel
Een lift, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 80 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en bidets
Koelkasten, gratis kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
2 warmwaterbronnen
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan een privéstrand
Aan het water
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Spa
2 warmwaterbronnen
Temperatuur van warmwaterbron: 34 ºC
Warmwaterbron geopend van 10.00 uur tot 22.00 uur
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Diep bad
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Eten en drinken
Koelkast
Roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een kamer hebt geboekt in een categorie 'Flexibel (kamerwijziging)' dien je mogelijk van kamer te wisselen tijdens je verblijf.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 4 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 2.25 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 4 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027034A1MMOQTPSZ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 10.00 uur tot 22.00 uur.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Principe San Michele al Tagliamento
Principe San Michele al Tagliamento
Principe Michele al Tagliamen
Hotel Principe Hotel
Hotel Principe San Michele al Tagliamento
Hotel Principe Hotel San Michele al Tagliamento
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Principe over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Principe?
Ja, bij Hotel Principe zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Principe inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Principe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Principe?
Dit hotel in Bibione ligt aan het strand, in het stadscentrum en binnen 10 minuten wandelen van Spiaggia di Bibione, Speeltuin en Bibione Terme. Ook Piazza del Mercato en Luna Park Adriatico liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Principe
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
9,0
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 37 van 74 beoordelingen
10 - Uitstekend
37
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 74 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 74 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 74 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 74 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
DRAGOS
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
DRAGOS
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
André, Stuttgart
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Ich gehe seit Jahren in dieses Hotel und bin sehr zufrieden. Es ist ein authentisches Hotel aus den 70er. Sauber
André
7 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Harald
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles perfekt, nur die zur Verfügung gestellten Fahrräder
Harald
9 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Philipp
Reisde met familie
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Lage
Philipp
7 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Petra
Reisde met partner
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Preis Leistung hat gepasst. Da das Hotel am Ende der Einkaufsmeile befindet, war es sehr ruhig.
Petra
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Florian
Reisde met familie en kleine kinderen
7 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Schönes wenn auch etwas in die Jahre gekommenes Hotel. Die Zimmer und spziell die Badezimmer bräuchten mal wieder eine Überholung. Personal sehr zuvorkommend und freundlich. Lage direkt am Strand und nah an der Fußgängerzone perfekt
Florian
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Daniel
Reisde met familie
24 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gutes Hotel in toller Lage und gutem Frühstück
Positive Punkte:
1. Direkte Lage am Strand: Perfekt für Familien, um den Strand und das Meer zu genießen.
2. Kinderpool und Erwachsenen-Schwimmbecken: eigener Pools für Kinder und eigenes Schwimmbecken für Erwachsene.
3. Beheizter Jacuzzi: Ideal zum Entspannen nach einem Tag am Strand.
4. Kostenlose Liegen am Strand und kostenlose Strandtücher: Sehr praktisch und komfortabel für Strandbesucher.
5. Frühstück mit guter Auswahl: Besonderes Highlight war der frischgepresste Orangensaft im Self Service.
6. Kostenloser Parkplatz: Bequem und spart zusätzliche Parkgebühren.
7. Kostenloser Tennisplatz: Eine tolle Aktivität für sportlich Interessierte.
8. Kostenloser Fahrradverleih: Eine großartige Möglichkeit, die Umgebung zu erkunden.
9. trockener Indoor-Kinderspielplatz mit ausreichend Spielzeug.
Einziger Kritikpunkt, der uns aber vorher bereits bekannt war:
1. Zimmer in die Jahre gekommen: Das Zimmer könnte eine Renovierung vertragen, um es moderner und ansprechender zu gestalten.
Daniel
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
André
Reisde met familie
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein klasse Familienhotel gut geeignet für Alleinerziehende. Personal super freundlich, Standservice und Parkplatz inklusive. Preis -Leistung passt, für mich und meine Tochter die 1.Wahl in BiBione . Lage direkt am Strand und kurzer Weg ins Zentrum.
André
7 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Jennifer
4 aug 2024
Jennifer
2 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Thom
24 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thom
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Raffaela
Reisde met familie
30 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura un po datata ma completa di tutti i servizi. Stanze ampie con balcone comodo per asciugare costumi e teli mare, letti comodi, tutto il personale dalla reception a quello di sala gentili e disponibili, piscina grande e ben tenuta, meraviglioso terrazzo vista piscina e mare dove viene servita la colazione abbondante e varia. Complimenti!
Raffaela
2 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
FRANCESCO
Reisde met familie
9 jun 2024
Buono
FRANCESCO
2 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
andrea
Reisde met familie
3 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Colazione stupenda
andrea
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Natascha
26 mei 2024
Natascha
6 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Franz
15 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
alles ok, freundliches personal, super frühstück, danke 👍
Franz
4 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Katharina
Reisde met een groep
21 aug 2023
Positief: Personeel en service
Die Parksituation ist sehr schwierig, wir waren zwei Mal eingeparkt. Servicepersonal hat jedoch sofort nach dem Fahrzeughalter gesucht und wir konnten innerhalb von 30 min los fahren.
Katharina
2 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Nina
30 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nettes Personal, saubere Zimmer. Eigener Standabschnitt mit guter Lage.
Nina
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
SIMONE
26 jun 2023
SIMONE
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Josef
Reisde met familie en kleine kinderen
3 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Das Personal ist sehr Kinderfreundlich
Josef
4 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Andrea
12 mei 2023
Andrea
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Gerhard
18 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles war ok.
Sehr freundliches Personal, Frühstücksbufett für jeden was dabei und ausreichend, zentral gelegen, wir waren rundum zufrieden. Immer wieder gerne.
Gerhard
4 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Stefan
Reisde met familie
31 jul 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Duschkopf und die Perlatoren des Waschbeckens müssten entweder besser gereinigt oder öfter gewechselt werden.
Sehr kleines Badezimmer, die Junior Suite eigentlich auch zu klein
Stefan
6 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met familie
19 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super tilfreds
Super hotel, super personale, super placering, vil vi komme igen, JA det vil vi.
Thomas
7 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
SIMONE
Reisde met familie
18 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
molto bene
Trascorso un weekend con mio figlio. Struttura con qualche anno ma tenuta in perfette condizioni. Forse le camere (ne ho viste 2) sono un po' piccoline, ma letto ok e bagno pure. Tutto molto pulito e curato, sia le camere che le zone comuni ed esterne. Comodo per la spiaggia, e per la zona pedonale del paese. Bella piscina. Colazione bene. Qualche piccola imperfezione per un hotel 4star+S in quanto, a mio avviso, lo staff era un pochino troppo giovane ed inesperto, ma comunque nel complesso molto bene. Se avrò l'occasione ci ritorno.
SIMONE
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Petri
Zakenreiziger
6 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer