Het vakantieappartement bevindt zich in een in 2020 gebouwd appartementencomplex en is modern en functioneel ingericht. Het perceel ligt in een residentie, in het dorpscentrum. Ook vanwege de rustige en zonnige ligging is de woning populair. Tot uw beschikking staan: parasol, ligstoel en lift.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 45 m² groot en is geschikt voor maximaal 6 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is im Erdgeschoss en gelijkvloers en leidt direct in de woon/slaapkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 2 extra bedden, zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 6 personen. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 2 éénpersoonsbedden. kookhoek met elektrisch fornuis, bakoven, koelkast (vriesvak) en magnetron. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en bidet. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen alleen in de taal van het land per antenne worden ontvangen.
Vakantiepark 20 accommodaties en internet (WLAN). Wasruimte
Ligging Bibione. Het vakantieappartement bevindt zich in een residentie, op een afgesloten perceel met bloemen en bomen, begrensd door een hek. De toegangsweg verloopt via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via antenne. Televisiezenders alleen in de landstaal. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder en een brandblusser.
Huisdier toegestaan, EUR 30.00/dier en oponthoud.
Afstand Inkoop 200 m, restaurant 300 m, dorpscentrum 350 m. Bibion: apotheek 1000 m, bank 260 m en arts 550 m. Treinstation in Latisana 18,4 km. Luchthaven: 97600 m. In de zomer: Adriatische Zee 700 m in Bibion (strand 700 m in Bibion met zand). Bibion: tennis 1100 m en midgetgolf 800 m.
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 45 m², in totaal 6 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de begane grond, is gelijkvloers en leidt direct naar de woon-/slaapkamer. Woon-/slaapkamer met 2 extra bedden op een tweepersoonsslaapbank, zithoek, tv, eethoek (6 plaatsen) en toegang tot het balkon. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, 2 eenpersoonsbedden en airconditioning. Kitchenettein de woon-/slaapkamer met elektrische kookplaat, oven, koelkast (vriesvak) en magnetron. Badkamer met douche, 1 wastafel, wc en bidet.
dit appartement ligt vlak bij het strand in San Michele al Tagliamento. Bibione Terme en Porto Baseleghe zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Luna Park Adriatico en Parco Zoo Punta Verde bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Guido Teghil of Arena Alpe Adria. Bekijk onze reisgids voor Bibione
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 48 min. rijden
Restaurants
Nonna Uci
5 min. wandelen
Caffè DueMori
1 min. wandelen
Osteria Europa
7 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Las Vegas
6 min. wandelen
Pizzeria Paron
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with air conditioning?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Bibione en Piazza del Mercato. Ook Luna Park Adriatico en Spiaggia di Pluto liggen op een kwartiertje wandelen.