Ocean Front Old San Juan Private Terrace ligt op een steenworp van Puerto Rico Conferentiecentrum en Pan American Pier en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit appartement ligt in Puerta de Tierra, een wijk in San Juan. Distrito T-Mobile en Plaza las Americas zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Condado Beach en Playa Escambron. Het Wiel en Museo del Mar zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Juan
San Juan (SJU-Internationale luchthaven Luis Munoz Marin) - 23 min. rijden
Restaurants
Starbucks
13 min. wandelen
Los Pinos Cafe
12 min. wandelen
Cafe Caribe
12 min. wandelen
Mojito’s
1 min. wandelen
Casita Miramar
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ocean Front Old San Juan Private Terrace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ocean Front Old San Juan Private Terrace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ocean Front Old San Juan Private Terrace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ocean Front Old San Juan Private Terrace?
Dit appartement ligt in Puerta de Tierra, op 10 minuten wandelen van Playa del Caribe Hilton en Playa Escambron. Ook Condado Beach en Pan American Pier liggen op 2 km afstand.