Hotel El Sombrero de Paja ligt in San Juan Bautista. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Azulejos en Casa de Fierro. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Amazon Golfbaan en Amazon Golf Course. Aquarium of the Amazon en The Dallas World Aquarium / Amazon Rescue Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Juan Bautista
Av. José Abelardo Quiñones, KM 4.5, San Juan Bautista, Loreto
In de buurt
Malecón Tarapacá
8 min. rijden - 7.4 km
Plaza José Abelardo Quiñones
7 min. wandelen - 0.6 km
Plaza 28 de Julio
7 min. rijden - 6.7 km
Plaza de Armas
8 min. rijden - 7.4 km
Iquitos-kathedraal
8 min. rijden - 7.4 km
Lokaal vervoer
Iquitos (IQT-Internationale luchthaven Coronel FAP Francisco Secada Vignetta) - 2 min. rijden
Restaurants
Rutta
20 min. wandelen
Starbucks
4 min. rijden
El Sombrero de Paja
3 min. wandelen
Martina
3 min. rijden
Bijao
19 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel El Sombrero de Paja
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis continentaal ontbijt, een koffiebar/café en een wasserij verwelkomen je bij Hotel El Sombrero de Paja. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een bar en een restaurant.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad
Een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel El Sombrero de Paja hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 09.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Meer
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
El Sombrero Paja Juan Bautista
Hotel El Sombrero de Paja Hotel
Hotel El Sombrero de Paja San Juan Bautista
Hotel El Sombrero de Paja Hotel San Juan Bautista
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel El Sombrero de Paja over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel El Sombrero de Paja?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel El Sombrero de Paja zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel El Sombrero de Paja inchecken?
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel El Sombrero de Paja uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel El Sombrero de Paja?
Dit hotel in San Juan Bautista ligt op 0,5 km van Plaza José Abelardo Quiñones en op 5 km afstand van Laguna Rumo Cocha en Mall Aventura. Ook Belén en Azulejos liggen op 5 km afstand.