Hotel Lord ligt in San José de Cúcuta in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Cultuurmuseum van Cucuta en Museo Casa Natal del General Santander. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Ventura Plaza Centro Comercial en Winkelcentrum Sambil San Cristobal. Área Cultural Banco de la República cultural en Circus Pop zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San José de Cúcuta
AV 7 #10-58 centro. cucuta , Colombia, San José de Cúcuta, 540001
In de buurt
Sint-Jozefkathedraal
3 min. wandelen - 0.3 km
Gobernaci ón Norte de Santander
8 min. wandelen - 0.7 km
Parque Colón
9 min. wandelen - 0.8 km
General Santander-stadion
14 min. wandelen - 1.2 km
Ventura Plaza Centro Comercial
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Cúcuta (CUC-Camilo Daza Intl.) - 14 min. rijden
Restaurants
Restaurante El Cañal
8 min. wandelen
Restaurante Punto Ocho
6 min. wandelen
Pescados Y Marisquería Memo's
8 min. wandelen
Pan De Bono El Bocadito
10 min. wandelen
Damodara
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Lord
Hotel in een winkelbuurt
Hotel Lord biedt onder andere een shoppingcenter ter plaatse. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
Conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Lord zorgen voor veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Lord?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Lord van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 23, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Lord inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Lord uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Lord?
Dit hotel ligt in het centrum van San José de Cúcuta, op 10 minuten wandelen van Sint-Jozefkathedraal, Gobernación Norte de Santander en Cultuurmuseum van Cucuta. Ook Parque Colón en Ventura Plaza Centro Comercial liggen op een kwartiertje wandelen.