EL TESORO HOTEL Y CENTRO DE CONVENCIONES
Gezinsvriendelijke hotel met 2 buitenzwembaden en gratis ontbijt
Fotogalerie voor EL TESORO HOTEL Y CENTRO DE CONVENCIONES





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Klassieke kamer, 1 tweepersoonsbed laden

Klassieke kamer, 1 tweepersoonsbed
Hoogtepunten
Airconditioning
Smart-tv
Luxe beddengoed
Een privébadkamer
Een regendouche
Een minibar
Kabelzenders
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Km 32 vía antigua al mar, San Jerónimo, Antioquia
In de buurt
Parque de San Jéronimo1 min. wandelen - 0.0 km
Parcque del Poblado40 min. rijden - 49.7 km
Winkelcentrum Santa Fe41 min. rijden - 51.9 km- Iglesia de San Jéronimo1 min. wandelen - 0.0 km
- Eco Parque el Gaitero7 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 92 min. rijden
Restaurants
- El Mamut6 min. wandelen
- Monteverde No 110 min. rijden
- El Llanerito9 min. rijden
- Perri Burger5 min. wandelen
- Rancho Parrilla9 min. rijden
Over deze accommodatie
EL TESORO HOTEL Y CENTRO DE CONVENCIONES
Gelijkaardige accommodaties

hotel brisas de santa fe
hotel brisas de santa fe
- Zwembad
- Kinderzwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: COP 100000 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 10680
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 23.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Tesoro Y Centro Convenciones
EL TESORO HOTEL Y CENTRO DE CONVENCIONES Hotel
EL TESORO HOTEL Y CENTRO DE CONVENCIONES San Jerónimo
EL TESORO HOTEL Y CENTRO DE CONVENCIONES Hotel San Jerónimo
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over EL TESORO HOTEL Y CENTRO DE CONVENCIONES
9,0
Fantastisch
10
Netheid
8,0
Voorzieningen
10
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
3 dec 2024
1 nacht verbleven in november 2024
8/10 – Goed
gary
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
15 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
gary
3 nachten verbleven in september 2023








