Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Posada Campestre ligt in San Gil in de bergen. Parque Extremo Peñon Guane en Cascadas de Juan Curí zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Centro Comercial El Puente en San Gil Plaza Winkelcentrum. Bekijk onze reisgids voor San Gil
Km 2 vía San Gil - Charalá, San Gil, Santander, 684038
In de buurt
Parque El Gallineral
6 min. rijden - 2.8 km
Parque Gallineral
7 min. rijden - 3.5 km
Centro Comercial El Puente
7 min. rijden - 4.2 km
San Gil Kathedraal
9 min. rijden - 4.6 km
Cerro de la Cruz
10 min. rijden - 4.9 km
Lokaal vervoer
Bucaramanga (BGA-Palonegro Intl.) - 99 min. rijden
Restaurants
Restaurante Balcón Sangileño
4 min. rijden
Restaurante Mateguadua
16 min. wandelen
Megalesa
15 min. wandelen
Kafé Loma Verde
3 min. rijden
Salon de onces Monterrey
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Posada Campestre
Hotel in de bergen
Een gratis lokaal ontbijt, een swim-up bar en een poolbar verwelkomen je bij Hotel Posada Campestre. Geniet van een Turks bad/hammam om tot rust te komen. Bij Amigo Mio, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor regionale gerechten. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een terras en een tuin.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met parasols bij het zwembad en een swim-up bar
Gratis parkeerplaatsen
Een kluis bij de receptie, bagageopslagruimte en vergaderruimtes
Een feestzaal, een 24-uurs receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 51 kamers bieden volop comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en zeep
Lcd-televisies van 21 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, plafondventilators en dagelijkse schoonmaak
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 08.30 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Een zwembadbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Amigo Mio
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderspelletjes
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Entertainmentzone buiten
In de bergen
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Spa
Spadiensten
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
2 treden naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Gladde vloer in de kamer
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
1 etage
1 gebouw
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gemeenschappelijke woonkamer
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 21 inch met kabelzenders
Meer
Kluisje
Plafondventilator
Telefoon
Ventilator
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je COP 40000 per huisdier, per verblijf
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: COP 40000 per huisdier, per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Posada Campestre over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Posada Campestre?
Vandaag, 11 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Posada Campestre van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 47, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Posada Campestre?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van COP 40000 per huisdier, per verblijf. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Posada Campestre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Posada Campestre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Posada Campestre?
Dit hotel ligt in de bergen, op 5 km afstand van Centro Comercial El Puente, Liberty Park en San Gil Kathedraal. Ook Cerro de la Cruz en Parque Gallineral liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Posada Campestre
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
6,0
Locatie
8,6
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 20 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 20 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 20 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 20 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 20 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Ivan
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ivan
1 nacht verbleven in april 2026
4/10 – Matig
Ruben, Green Cove Springs
Reisde met familie en kleine kinderen
17 dec 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Even though initial check in was ok. Assigned rooms were awful. Old, raggedy, and bad shape overall.
Breakfast was good. On shift crew was organized and efficient.
However pool and jacuzzi activities and personnel were disorganized, incompetent and not customer oriented.
Ruben
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Dimelo Cantando
30 nov 2025
Dimelo Cantando
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Mauricio
27 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente hotel cómodo y buen servicio en especial el desayuno y la persona que atiende
Mauricio
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Naomi Tierrafria
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal siempre muy amable y de ayuda.
Naomi Tierrafria
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Ezequiel
24 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ezequiel
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
maribell
Reisde met familie
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beatifup hotel, good breakfast, wonderful customer service 👌
maribell
3 nachten verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
DIEGO
Reisde met familie
15 apr 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
DIEGO
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
DIEGO
Reisde met familie
14 apr 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
DIEGO
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Janny
9 apr 2025
Janny
3 nachten verbleven in januari 2025
4/10 – Matig
Carlos
Reisde met partner, Reisde met familie
28 jul 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
A
Carlos
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Catherine
Reisde met familie
17 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place, delicious breakfast, clean room, great amenities
Catherine
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Danna
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
16 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El servicio al cliente la comida y el lugar muy bueno.
Danna
2 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
ALMA ADRIANA
12 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Se escucha música en el exterior
Mucha fiesta!
ALMA ADRIANA
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Vicky
5 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Acogedor
La estadía fue muy agradable, el sitio es muy bonito, el servicio en la piscina es excelente, están remodelando las instalaciones y están quedando muy bonitas las nuevas habitaciones, cumplieron con todo lo anunciado en la publicidad
Vicky
3 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
25 apr 2019
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 apr 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
4/10 – Matig
Maria elena
18 sep 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
No recomendado
Sitio bullicioso, mala atención, habitaciones estrechas y regular dotación. No volvería
Maria elena
1 nacht verbleven in april 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
11 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Lowis, miami,fl
26 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice view close to the river...
The staff very good, the location good, the food good...