Hotel Capo Circeo ligt aan een privéstrand in San Felice Circeo. Bezoek Villa di Domiziano en Santuario della Madonna della Sorresca, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Guattari Cave en La Grotta delle Capre. Reis je met kinderen? Overweeg dan Fogliano Botanical Garden en Aquaparco Scivosplash. Bekijk onze reisgids voor San Felice Circeo
Viale Europa 9, San Felice Circeo, LT, 04017
In de buurt
Porto di Sperlonga
45 min. rijden - 38.2 km
Serapo-strand
59 min. rijden - 53.4 km
Guattari-grot
4 min. rijden - 1.9 km
La Grotta delle Capre
8 min. rijden - 3.7 km
Haven van Terracina
19 min. rijden - 16.8 km
Lokaal vervoer
Station Monte San Biagio - Terracina Mare - 26 min. rijden
Restaurants
Il Gelatone
12 min. wandelen
Ristorante Carthage
7 min. wandelen
La Casa Del Dolce
19 min. wandelen
Cappuciamo Coffee & Bakery
16 min. wandelen
Food Truck Festival
18 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Capo Circeo
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid
Een gratis continentaal ontbijt, een strandbar en een dakterras vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Capo Circeo. Naast een koffiebar/café en een tuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad
Een outdoor tennisbaan, een strandcub ter plaatse en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Lokale maaltijdbezorging, een kluis bij de receptie en conciërgeservice
Vergaderruimtes, een waterkoeler en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Capo Circeo zorgen voor volop comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen en kinderopvang
Douches, haardrogers en shampoo
Een privékok, dagelijkse schoonmaak en adapters/opladers
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Capo Circeo over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Capo Circeo?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Capo Circeo van één nacht voor twee volwassenen op 24 apr. 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Capo Circeo?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Capo Circeo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Capo Circeo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Capo Circeo?
Dit hotel in San Felice Circeo ligt aan het strand, op 2 km van Guattari Cave en op 4,1 km van La Grotta delle Capre. Ook Fonte di Lucullo en Villa di Domiziano liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Capo Circeo
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,4
Voorzieningen
8,2
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 16 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
JOSEPH, SUNNY ISLES BEACH
Reisde met partner
24 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location
JOSEPH
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Inka
Reisde met partner
8 sep 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Zimmer waren etwas muffig und so hellhörig, dass man mit Ohrstöpseln die Leute im Nachbarzimmer schnarchen hören konnte. Wir haben dann aber freundlicherweise ein Upgrade auf ein besseres Zimmer bekommen.
Inka
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Wolfgang
Reisde met partner
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Schöner Strand, ruhig, Parkplatz im Hotelareal kostenlos, sehr schöner Meerblick vom Hotelzimmer.
Bad, insbesondere Dusche sehr klein, Restaurantbetrieb am Strand teilweise unprofessionell
Wolfgang
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Laura
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Laura
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Stefano
12 aug 2025
Stefano
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Nathan
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nathan
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Giulia
Reisde met partner
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Soggiorno ottimo
Giulia
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
bruno
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nella media
bruno
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Lucia
Reisde met familie
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lucia
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Rosanna
Reisde met een groep
15 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura molto carina e personale gentilissimo, andrebbe curato un pochino di più il giardino ma a parte questo tutto perfetto :)
Rosanna
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Guro
Reisde met familie
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Koselig hotell. Vennlig personale. Takk for oss.
Guro
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Assunta
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Assunta
1 nacht verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Michele
22 jun 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Michele
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Janet
Zakenreiziger
28 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice Location
Service was great
Rooms are pretty small though.
Janet
1 nacht verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Francesca
9 sep 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Francesca
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Claudio
25 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten