Oh Baja California ligt in San Cristóbal de las Casas. Bezoek Arco de El Carmen & Centro Cultural El Carmen en La Merced Kerk, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Ecologisch reservaat Huitepec en Grotten van San Cristóbal. Centro Cultural de los Altos en Botanische Tuin Orquídeas Moxviquil zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Cristóbal de las Casas
Dit appartement beschikt over gratis parking. Elk appartement beschikt over een kitchenette, gratis wifi en een microgolfoven.
Oh Baja California heeft 5 kamers. In dit appartement in San Cristóbal de las Casas is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. De kitchenettes beschikken onder meer over een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: MXN 2000 per accommodatie per week
Schoonmaakkosten: MXN 200 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Oh Baja California Apartment
Oh Baja California San Cristóbal de las Casas
Oh Baja California Apartment San Cristóbal de las Casas
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Oh Baja California inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Oh Baja California uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Oh Baja California?
Dit appartement in San Cristóbal de las Casas ligt op 2 km afstand van Grotten van San Cristóbal, Arco de El Carmen & Centro Cultural El Carmen en Ecologisch reservaat Huitepec. Ook Amber Museum van Chiapas en La Merced Kerk liggen op 2 km afstand.