Sibayak Guest house ligt in Samosir. Bezoek culturele hoogtepunten Tuk Tuk Village en Tomok Village. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Siallagain en Kade van Parapat. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Samosir
Tuktuk Siadong, Simanindo, Samosir Regency, North Sumatra, 22395
In de buurt
Toba-meer
1 min. wandelen - 0.1 km
Tuk Tuk Village
10 min. wandelen - 0.9 km
Graf van de Sidabutar Koningen
9 min. rijden - 2.7 km
Tombe van Koning Sidabutar
11 min. rijden - 3.1 km
Stenen Stoelen
11 min. rijden - 3.1 km
Restaurants
Rumba Pizzeria and Restaurant
3 min. rijden
Tataring Cafe & Resto
5 min. wandelen
BPK Lau Renun
5 min. rijden
Leo's Restaurant
5 min. wandelen
Bernard's Restaurant & Guest House
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Sibayak Guest house
Hotel vlak bij Toba-meer
Een terras, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Sibayak Guest house. Gasten kunnen hier een spelletjesruimte, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice verwachten.
Andere voordelen zijn:
Snelle incheckservice, conciërgeservice en een bagageopslagruimte
Meertalig personeel, hulp bij uitstappen/tickets en barbecues
Hoe laat kan ik bij Sibayak Guest house inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Sibayak Guest house?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Sibayak Guest house van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 6, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Sibayak Guest house uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Sibayak Guest house?
Dit hotel in Samosir ligt op 10 minuten wandelen van Toba-meer en Tuk Tuk Village. Ook Graf van de Sidabutar Koningen en Tombe van Koning Sidabutar liggen op 5 km afstand.