Dit rookvrije appartement beschikt over een fitnesscentrum en een wasserij. Dit appartement biedt een wasmachine, een douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Engenho Velho da Federação, een wijk in Salvador. Verken de plaatselijke natuur bij Praia do Farol da Barra en Strand van Porto da Barra. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Fonte Nova-stadion of Estádio Governador Roberto Santos. Bekijk onze reisgids voor Salvador
Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes Intl.) - 29 min. rijden
Restaurants
Boteco do Dinga - Federação
7 min. wandelen
Acarajé da Dora
11 min. wandelen
Seven Wonders Café Cardiopulmonar
6 min. wandelen
Bottino
14 min. wandelen
Burako da Gorda
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment - House Federation.?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment - House Federation. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment - House Federation. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment - House Federation.?
Dit appartement ligt in Engenho Velho da Federação, op 15 minuten wandelen van Hospital Cárdio Pulmonar, Zoológico de Salvador en Praia do Rio Vermelho. Ook Strand van Paciencia en Teatro Rio Vermelho liggen op 2 km afstand.