Fotogalerie voor Victorian charmer in the heart of SLC Near the U of U, skiing, and 9th and 9th!





Victorian charmer in the heart of SLC
Near the U of U, skiing, and 9th and 9th! biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers 3 badkamers Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in East Central, een wijk in Salt Lake City. Bezoek Utah Governor's Mansion en Cathedral of the Madeleine, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Liberty Park en Park Sugar House. Ga naar Vivint Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin Hogle, een topattractie die je zeker niet mag missen.
Salt Lake City, UT
In de buurt
- Stadion Rice-Eccles - 5 min. rijden - 3.3 km
- Tempelplein - 6 min. rijden - 4.7 km
- Congrescentrum Salt Palace - 6 min. rijden - 4.7 km
- Universiteit van Utah - 6 min. rijden - 4.7 km
- Vivint Arena - 7 min. rijden - 5.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Beijing 川味居 - 19 min. wandelen
- Picnic - 11 min. wandelen
- Vive Juicery - 15 min. wandelen
- Coffee Garden - 19 min. wandelen
- Pretty Bird - 18 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Victorian charmer in the heart of SLC Near the U of U, skiing, and 9th and 9th!
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
6 aug 2025
Positief: Netheid
30 nachten verbleven in mei 2025