Geheel appartement
APARTBEACH - SANTA ELENA AIR-CONDITIONED AND NEXT TO THE BEACH
Appartement met een waterpark, in de buurt van PortAventura World
Fotogalerie voor APARTBEACH - SANTA ELENA AIR-CONDITIONED AND NEXT TO THE BEACH





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 680 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel SunClub CalaVinya
Hotel SunClub CalaVinya
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 10 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HUTT-67612
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HAICN15391221
Over deze buurt

Salou, Catalunya
In de buurt
PortAventura World4 min. rijden - 2.2 km- Capellans-strand1 min. wandelen - 0.1 km
- Playa de Llevant5 min. wandelen - 0.4 km
- Fuente Luminosa8 min. wandelen - 0.7 km
- Oficina de Turisme de Salou14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Station Salou Port Aventura - 5 min. rijden
- Reus (REU) - 14 min. rijden
Restaurants
- El Riconcito del Mar6 min. wandelen
- Bar Belga de Cervezas5 min. wandelen
- La Barca5 min. wandelen
- Bamboo, Food & Ritmo7 min. wandelen
- MurMur6 min. wandelen



