Gehele woning
Beautiful villa with private swimming pool
Villa voor families in Salobreña, met een waterpark
Fotogalerie voor Beautiful villa with private swimming pool





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8700 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Nena: "Ideal to spend your holidays with a heated pool
Villa Nena: "Ideal to spend your holidays with a heated pool
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 18 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000180240003474140000000000000000VFT/GR/076110, VFT/GR/07611
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HAICN18451115
Over deze buurt

Salobreña, Andalucia
In de buurt
Strand van Salobreña4 min. rijden - 4.7 km
Playa de La Charca4 min. rijden - 4.7 km- Playa del Caletón7 min. wandelen - 0.6 km
- Kasteel van Salobreña3 min. rijden - 2.5 km
- Uitzichtpunt Enrique Morente4 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
- Granada (GRX-Federico García Lorca) - 56 min. rijden
Restaurants
- Taberna el Puentecillo16 min. wandelen
- Cafetería Goya4 min. rijden
- Restaurante la Botica5 min. rijden
- Perandrés6 min. rijden
- Bar Restaurante Rufino5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Beautiful villa with private swimming pool
Beoordelingen
10








