'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning
Met direct uitzicht op zee en het Arabisch kasteel is appartement 'El Ático del Oasis' in Salobreña ideaal voor een ontspannen vakantie of om te telewerken. Gelegen in een rustige urbanisatie naast een speeltuin, beschikt de woning van 88 m² over een ruime woon-/eetkamer, volledig uitgeruste aparte keuken, grote hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, een tweede slaapkamer, een badkamer met bad en een groot privéterras met uitzicht op zee, het kasteel en de Sierra Nevada.
Extra voorzieningen zijn onder andere Wi-Fi, een 50-inch Smart TV, centrale airconditioning en een babybedje op aanvraag. In de gemeenschappelijke ruimtes vinden jullie een kinderbad en een zwembad met waterval. De ligging is zeer gunstig, dichtbij het oude centrum, het gemeentehuis, gezondheidscentrum, winkels en restaurants. De stranden liggen op 1 km afstand. Gratis parkeergelegenheid is beschikbaar in de buurt. Huisdieren en roken zijn niet toegestaan in de accommodatie. Het gebouw is uitgerust met beveiligingscamera’s en/of geluidsopnameapparatuur, evenals een lift. Makkelijke toegang tot de snelweg.
Aanraders voor uitstapjes zijn Granada, Málaga, Almería, Nerja, Frigiliana, La Alpujarra, Sierra Nevada en de stranden en baaien in de omgeving. De woning ligt dicht bij Motril en Almuñécar.
dit appartement ligt in Salobreña. Bezoek culturele hoogtepunten Suikermuseum en Jardín Museo del Bonsái. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Bodega Ron Montero en Los Moriscos Club de Golf. Parque Acuático AquaTropic en Acuario de Almuñécar zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Salobreña
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 53 min. rijden
Restaurants
La Bahía Restaurante
18 min. wandelen
Taberna el Puentecillo
17 min. wandelen
Bar Restaurante Rufino
17 min. wandelen
Chiringuito Flores
3 min. rijden
Pub Abadía
14 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt 'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij 'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij 'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 10 nov. 2026 min. € 281, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij 'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat 'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning?
Dit appartement in Salobreña ligt op 10 minuten wandelen van Kasteel van Salobreña, Paseo De Las Flores en Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans Parochie. Ook Sint-Jan de Doper Parochie en Uitzichtpunt Enrique Morente liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over 'El Ático Del Oasis' Apartment with Sea Views, Wi-Fi, and Air Conditioning
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
30 jul 2024
Apartaparmento lleno de detalles y vistas fab
Pros: El propio apartamento y la piscina
Cons: Falta de parking