Villa Clori ligt in Salice Salentino. Geniet van de prachtige natuur bij Spiaggia di Porto Cesareo en Konijneneiland. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Azienda Olearia Schirinzi en Carrisiland Resort. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Via del Mare of kies voor een avondje uit bij Forum Eventi. Bekijk onze reisgids voor Salice Salentino
Vincent City - Thuis van de kunstenaar Vincent Brunetti
9 min. rijden - 6.7 km
Wijndomein Masseria Li Veli
16 min. rijden - 11.4 km
Lokaal vervoer
Stazione di Salice-Veglie - 6 min. rijden
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 44 min. rijden
Restaurants
Il Golosone Pasticceria
9 min. rijden
Doctor B
6 min. rijden
Pasticceria Chèri
6 min. rijden
Bar Las Vegas
4 min. rijden
Ristorante La Favorita
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Villa Clori
Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij Villa Clori en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin. Gasten genieten hier van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en een open haard in de lobby.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Clori hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Clori?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Clori inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Clori uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Clori?
Dit pension in Salice Salentino ligt en op 5 km afstand van Wijnmakerij Cantele, Santa Maria del Carmelo Kerk en Casa Vinicola Leone de Castris. Ook Vincent City - Thuis van de kunstenaar Vincent Brunetti en Museo dell'Olio e del Vino liggen op 10 km afstand. Stazione di Campi Salentina ligt op 27 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.