10/10 – Voortreffelijk
Eslany



















Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 11.00 uur
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 07.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Opgewacht door de eigenaar
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen tot 18 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 18 zijn welkom.
Smoking allowed: in designated areas
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Exclusivo Cocora con jacuzzi salento van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit huisje ligt in de bergen, op 2 km afstand van Valle de Cocora, Mirador Alto de la Cruz en Calle Real. Plaza Principal ligt op 2,3 km.



