AQA Hotel Annex

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

AQA Hotel Annex ligt in Saku. Bezoek Tuin voor Gemeenschappelijk Gebruik in Komoro en Yukawa Furusato-park, plaatselijke attracties, of ga naar Karuizawa Prince winkelcentrum en Harnile Terrace als je wat wilt shoppen. Vogelreservaat van Karuizawa en Botanische Tuin Karuizawamachi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Saku
Kaart
23-6 Sakudaira-eki Kita, Saku-shi, Saku, Nagano (prefecture), 385-0027

In de buurt

  • Hoshino Onsen Hot Spring showing a hot spring and a pool
    Tonbo-no-yu-onsen
    21 min. rijden - 19.6 km
  • Karuizawa Prince winkelcentrum
    Karuizawa Prince winkelcentrum
    25 min. rijden - 22.1 km
  • Karuizawa Prince Hotel Ski Resort showing snow, mountains and landscape views
    Skiresort Prince Hotel
    26 min. rijden - 24.9 km
  • Hanazurainari-heiligdom
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Kyu Karuizawa Ginza Dori
    27 min. rijden - 22.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Sakudaira - 5 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    10 min. wandelen
  • マクドナルド イオンモール佐久平店
    9 min. wandelen
  • サイゼリヤ
    10 min. wandelen
  • 佐久の草笛
    7 min. wandelen
  • スシロー 佐久平店
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

AQA Hotel Annex

Hoogtepunten van de accommodatie
AQA Hotel Annex heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

AQA Hotel Sakudaira Saku
AQA Hotel Sakudaira Hotel
AQA Hotel Sakudaira Hotel Saku

Veelgestelde vragen

Waar staat AQA Hotel Annex?

Dit hotel in Saku ligt en op 5 km afstand van Hanazurainari-heiligdom, Komaba-park en Museum voor Moderne Kunst in Saku. Parada-skigebied in Saku ligt op 4,6 km. Station Sakudaira ligt op 21 minuten wandelen.