CGH Résidences & SPAS Le Ruitor ligt in Sainte-Foy-Tarentaise in de bergen. Les Arcs en Wintersportplaats Val-d'Isère zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Golf du lac de Tignes en Centre Aquasportif Val d'Isère zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals skilessen en skipistes. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sleeën of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Sainte-Foy-Tarentaise
La Bataillettaz, Sainte-Foy-Tarentaise, Savoie, 73640
In de buurt
Skiresort Sainte-Foy-Tarentaise
1 min. wandelen - 0.0 km
Les Charmettes
2 min. wandelen - 0.2 km
La Savonnette
5 min. wandelen - 0.4 km
Grand Plan-skilift
5 min. wandelen - 0.4 km
La Chapelle
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Bourg-Saint-Maurice (QBM-Station Bourg-Saint-Maurice) - 27 min. rijden
Lyon (LYS-Saint-Exupery) - 140 min. rijden
Restaurants
Le Savoy
42 min. rijden
Red Rock
44 min. rijden
Au Schuss
42 min. rijden
Les Melezes MMV ClubHotel
42 min. rijden
Snack du Bois de l'ours
43 min. rijden
Over deze accommodatie
CGH Résidences & SPAS Le Ruitor
Maak bij CGH Résidences & SPAS Le Ruitor gebruik van de skifaciliteiten, geniet in de bar/lounge van een drankje en ontspan in het binnenzwembad en het stoombad.
CGH Résidences & SPAS Le Ruitor heeft 53 kamers met Dvd-speler en een gratis krant. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in deze residentie met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke lcd-televisie van 22 inch heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen.
Recreatieve voorzieningen van deze residentie bestaan onder andere uit een binnenzwembad en een sauna.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 80 per week)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Een bar/lounge
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Woonruimtes
Open haard in de lobby
Entertainment
Dvd-speler
Lcd-tv van 22 inch met satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: EUR 80 per huisdier per week
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Gratis dagelijkse kranten
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Langlaufen
Ski-opslag
Skiën
Snowboarden
Sleeën in de buurt
Sneeuwschoenwandelen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
3 etages
53 units
Gebouwd in 2009
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 08.00 uur en 11.00 uur, en van maandag t/m zondag tussen 16.00 uur en 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn tijdens de zomer gesloten:
De sauna
Het bubbelbad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 80 per huisdier, per week
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 400 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.46 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 80 per week
Toeslag voor huisdieren: EUR 80 per huisdier, per week
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Eco Le Ruitor
Eco Le Ruitor Sainte-Foy-Tarentaise
Residence Eco Le Ruitor
Residence Eco Le Ruitor Sainte-Foy-Tarentaise
Residence Eco Ruitor Sainte-Foy-Tarentaise
Residence Eco Ruitor
Eco Ruitor Sainte-Foy-Tarentaise
Eco Ruitor
CGH Résidences S Ruitor House Sainte-Foy-Tarentaise
CGH Résidences S Ruitor House
CGH Résidences S Ruitor Sainte-Foy-Tarentaise
CGH Résidences S Ruitor
CGH Résidences & SPAS Le Ruitor Residence
CGH Résidences & SPAS Le Ruitor Sainte-Foy-Tarentaise
CGH Résidences & SPAS Le Ruitor Residence Sainte-Foy-Tarentaise
Veelgestelde vragen
Beschikt CGH Résidences & SPAS Le Ruitor over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij CGH Résidences & SPAS Le Ruitor?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 80 per huisdier, per week. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 80 per week.
Hoe laat kan ik bij CGH Résidences & SPAS Le Ruitor inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij CGH Résidences & SPAS Le Ruitor uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat CGH Résidences & SPAS Le Ruitor?
Deze residentie in Sainte-Foy-Tarentaise ligt in de buurt van de pistes en in de bergen, op 10 minuten wandelen van Skiresort Sainte-Foy-Tarentaise en Les Charmettes. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij skilessen wilt volgen of sneeuwschoenwandelen. Ook Les Arcs en Le Replat-skilift liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over CGH Résidences & SPAS Le Ruitor
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,0
Locatie
9,0
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 32 van 55 beoordelingen
10 - Uitstekend
32
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 55 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 55 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 55 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 55 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Antoine
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Parfait pour un séjour en famille👍👍
Antoine
7 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
17 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Beau séjour, personnel très agréable, logement très fonctionnel
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Didier
20 mrt 2023
Positief: Comfort kamer
Didier
7 nachten verbleven in maart 2023
8/10 – Goed
sebastien a.
28 jul 2020
Positief: Netheid
Bon sejour
Appartement sympa, environnement agréable.
Pas précisé dans l annonce que le sauna et le hammam soit fermé.
Manque de communication de la part de la réception en ce qui concerne les équipements de l appartement, sur les horaires de départ qui changent au dernier moment.
Mauvaise organisation en ce qui concerne les places de parking.
Les horaires d ouverture de la piscine ne sont pas assez grand.
Sejour quand même très agréables
sebastien a.
4 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Gillian H.
15 jan 2020
Positief: Netheid
Was well equipped room with a beautiful view of the mountain.
Really enjoyed our stay....the wifi was not very good but the facilities were excellent
Gillian H.
7 nachten verbleven in december 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
9 jan 2020
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Needs to improve
Reception is closed from 11am to 4pm at the height of the season. That's really inconvenient. The ski shuttle doesn't operate at weekends and not on the 1st friday of the month so for 3 days of our 7 day trip we didn't have use of the ski shuttle which is a pain with small children There is an inspection of the apartment before checkout so you need to factor that in if checking out early. The resort is nice for a beginner ski family but Le Ruitor needs to improve for the price that it is pitched at, although we were staying over new year so paying top end but not getting top end service.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Anna
17 mrt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable appartment with well equipped kitchen. Good location in nice small skiing system with fun off piste. The service was good when available but the reception was often closed. WiFi conection was bad
Anna
7 nachten verbleven in maart 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
3 jan 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Le prix est réellement un problème
Même dans une période comme le jour de l an
Quasiment 400 € la nuit je m'attendais à beaucoup mieux
La station est très petite et sympa
80 % d'Anglais
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
31 dec 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Pas plus: on ne capte pas la 3G et le wifi ne marche pas bien
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2018
10/10 – Uitstekend
fabrizio
5 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto benissimo
Tutto ottimo
fabrizio
7 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Petr
12 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelent
Working time for pool and sauna is not ideal
Petr
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer