Gehele woning

MAISON AVEC PISCINE 1

Fotogalerie voor MAISON AVEC PISCINE 1

Een zwembad met ligbedden, een helder uitzicht op de zee en een verzorgde tuin.
Een moderne keuken met witte kasten, een roestvrijstalen koelkast, een ingebouwde oven, een koffieapparaat en een raam met uitzicht.
Een kamer met een bed, een tafel met een decoratieve schaal, een bank en een klein tafeltje met een bloemenvaas.
Een terras met een zwembad, zitplaatsen buiten en een keukenhoek.
Een slaapkamer met een bed, een hanglamp, een raam en een stoel.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

MAISON AVEC PISCINE 1

  • Breng ontspannen vakantiedagen door in deze gastvrije accommodatie, met toegang tot een zwembad op het terrein voor een verfrissende duik tussen uw uitstapjes door. Binnen komt een lichte woonkamer via een grote glazen deur uit op de tuin, wat zorgt voor een heldere, ongedwongen plek om samen te komen. In de praktische keukenhoek bereidt u eenvoudig maaltijden die u vervolgens gezamenlijk aan de eettafel kunt delen. Het schitterende zwembad nodigt uit tot ontspannen baantjes trekken of een verkwikkende plons wanneer u daar zin in heeft.



    Wanneer u eropuit wilt gaan, wandelt u zo naar Saint-Raphaël om te genieten van de lokale winkels, restaurants en cafés, waarna u terugkomt om tot rust te komen en de volgende dag te plannen. Saint-Raphaël verenigt stranden aan de Middellandse Zee, jachthavens en de levendige Provençaalse charme van de Franse Rivièra. U kunt er genieten van watersporten, boottochten, wandelingen in het roodkleurige Esterelmassief en tochten langs de schilderachtige kustlijn. In de omgeving liggen bezienswaardigheden zoals Cannes, Saint-Tropez en Fréjus met zijn Romeinse erfgoed, terwijl pittoreske heuveldorpen en wijngaarden uitstekende mogelijkheden bieden voor dagtochten.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Zwembad: april eind oktober

    - Privé zwembad (32m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - Eigenaar woont op het perceel

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt bij de zee in Saint-Raphaël. Port Santa Lucia en Port de Boulouris zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Lunapark Fréjus en Aqualand Fréjus bezoeken. Centre de Plongee Mediterranee en Aqualand Sainte-Maxime zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Saint-Raphaël
Meer vakantiehuizen in Saint-Raphaël
Kaart
Saint-Raphaël

In de buurt

  • Plage de la Péguière
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Port de Boulouris
    7 min. rijden - 2.5 km
  • Palais des Congrès de Saint-Raphaël
    7 min. rijden - 2.8 km
  • Port Santa Lucia
    7 min. rijden - 3.2 km
  • Beau Rivage
    9 min. rijden - 4.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Saint-Raphaël Boulouris-sur-Mer - 4 min. rijden
  • Saint-Tropez (LTT-La Mole) - 49 min. rijden

Restaurants

  • À La Marée
    4 min. rijden
  • La Renaissance
    5 min. rijden
  • McDonald's
    4 min. rijden
  • QuaiRaphael Restaurant
    4 min. rijden
  • Restaurant La Villa
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt MAISON AVEC PISCINE 1 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij MAISON AVEC PISCINE 1?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij MAISON AVEC PISCINE 1 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij MAISON AVEC PISCINE 1 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat MAISON AVEC PISCINE 1?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Plage de la Péguière en Plage de la Péguière. Ook Plage d'Arène Grosse en Port Santa Lucia liggen op 3 km afstand. Station Saint-Raphaël Boulouris-sur-Mer ligt op 21 minuten wandelen.