hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel ligt in Saint-Quentin-sur-le-Homme. Scriptorial - Musée des Manuscrits en Eco Musée de la Baie du Mont Saint Michel zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals St. Gervais Basilica en Brittany American Cemetery. Ook Office du Tourisme du Mont-Saint-Michel en Chapelle Saint-Aubert zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Saint-Quentin-sur-le-Homme
49 rue des Estuaires, Saint-Quentin-sur-le-Homme, 50220
In de buurt
Baai van Mont Saint-Michel
20 min. wandelen - 1.7 km
St. Gervais Basilica
6 min. rijden - 6.6 km
Château d'Avranches
6 min. rijden - 6.6 km
Scriptorial - Musée des Manuscrits
6 min. rijden - 6.6 km
Eco Musée de la Baie du Mont Saint Michel
16 min. rijden - 15.3 km
Lokaal vervoer
Station Avranches - 5 min. rijden
Restaurants
La Popote
6 min. rijden
Le Royal
6 min. rijden
Hôtel De La Croix D'Or
5 min. rijden
Les Martinaises
3 min. rijden
Brasserie de l'union
6 min. rijden
Over deze accommodatie
hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel
Hotel vlak bij St. Gervais Basilica
hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel bevindt zich dicht bij Scriptorial - Musée des Manuscrits en biedt een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en een automaat
Gratis kranten en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 70 kamers bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 5,90 per persoon
Voorzieningen
Automaat
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gemeenschappelijke badkamer
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Bureau
Verwarming
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.85 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 5.9 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 5.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Handdoektoeslag: EUR 3 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel?
Vandaag, 14 okt. 2026, kost een verblijf bij hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel van één nacht voor twee volwassenen op 31 okt. 2026 min. € 33, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel?
Dit hotel in Saint-Quentin-sur-le-Homme ligt op 15 km afstand van St. Gervais Basilica, Scriptorial - Musée des Manuscrits en Eco Musée de la Baie du Mont Saint Michel. Ook Brittany American Cemetery en Office du Tourisme du Mont-Saint-Michel liggen op 25 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over hotelF1 Avranches Baie du Mont Saint Michel
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,8
Netheid
7,2
Locatie
7,2
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 64 van 329 beoordelingen
10 - Uitstekend
64
Gastenscore: 8 - Goed. 108 van 329 beoordelingen
8 - Goed
108
Gastenscore: 6 - Redelijk. 67 van 329 beoordelingen
6 - Redelijk
67
Gastenscore: 4 - Matig. 53 van 329 beoordelingen
4 - Matig
53
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 37 van 329 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
37
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Yvonne
19 jul 2025
Prima voor één nacht
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Júlio César
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Estacionamento fácil, café-da-manhã básico, wi-fi muito bom.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Vanessa
2 jun 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Ok to stay one night there
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Patrice
24 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon séjour
Hotel très propre
Me4ci
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Severine
26 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Accueil sympathique
Séjour agréable
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
benja
16 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
une bonne chambre avec un bon lit double
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Raymond
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prix intéressant. Petit déjeuner disponible à un prix intéressant.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Mille
7 jul 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Væggene var super tynde, man kunde hører alt. Lyset på værelset virkede ikke, igen håndsæbe ved håndvasken på værelset. Og fælles badet + toilettet var uhygiejnisk.
Man sov dog godt i sengene, og hotellet har en god beliggenhed.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Alessia
4 jun 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buongiorno la camera molto piccola e il bagno se possiamo chiamarlo così poco pratico.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Fátima
19 mei 2026
Positief: Personeel en service
Chambres propres, mais espaces communs (toilettes) en mauvais état.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kariann
26 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A convenient place to stay for our travel itinerary and budget.
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Didier
24 jun 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
40 degrés dans la chambre, pas possible de dormir.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Terry
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
This is a one star ⭐ hotel. Across the parking lot is Ibis' 3 star sister hotel It's about one or two steps above a hostel. I paid 35 Euros. Did I get a fair deal, Yes.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Yannick
30 jul 2024
Negatief: Netheid
Établissement correct pour mini séjour
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Yvette
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon petit-déjeuner, la chambre Très propre,
Très calme
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Olivia
22 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L'hôtel a un très bon rapport qualité prix.
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
25 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel propre et fonctionnel
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Corinne
11 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour agréable chambre un peut petite personnel réception tres bien ainsi que la dame du petit déjeuner
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
COLETTE
10 apr 2026
Ok
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Benjamin
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Idéal quand on cherche un lit pour faire la route.
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
martine
9 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service
la chambre était en très bon état mais d une très grande exiguité! il ne m'a pas été possible d avoir mes codes sans l'aide de l hotel ibis en face
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Benjamin
5 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Idéal pour s’arrêter quelques heures dormir lorsque l’on fait la route.
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
damien
22 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
calme et accès autoroute
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Sabine
17 jun 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Expérience convenable et efficace.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Elvina
28 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten