Gehele woning

A 200m de la plage, la Villa YANG

Fotogalerie voor A 200m de la plage, la Villa YANG

Een zonsondergang boven een strand met hoge grassen op de voorgrond.
Een modern houten hekwerk met verticale steunpalen en een grindpad, waarschijnlijk onderdeel van een tuin of buitenruimte.
Een modern interieur met een eethoek, bank en een groene wand.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een houten salontafel en een hangende geweven lamp.
Een moderne eethoek met een houten tafel en rieten stoelen, een grote tv aan de muur en een zichtbare keuken door een open deur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 8150 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

A 200m de la plage, la Villa YANG

  • Discover Villa Yang, an elegant architect-designed villa located just 200 metres from the beach, in the heart of the magnificent Quiberon peninsula. Designed for family or friends' stays, this contemporary house combines comfort, tranquillity and a change of scenery in a preserved natural environment.

    The villa can accommodate up to 8 travellers thanks to its 4 spacious suites, each equipped with its own private bathroom and a 160 x 200 bed. Its large bright living room, facing due south, invites relaxation with modern décor blending wood, natural materials and a warm atmosphere. You will also enjoy a fully equipped kitchen, free Wi-Fi (fibre), a large connected television, a comfortable office space as well as private parking spaces.

    Nestled in a quiet, tree-lined residential area, Villa Yang benefits from privileged access to Quiberon Bay. From the house, set off on foot or by bike to discover wild beaches, the wild coast, the charming port of Portivy or the emblematic coastal paths of the region.

    Ideal in any season, Villa Yang is the perfect address to recharge between ocean and Breton nature, whilst enjoying the comfort of high-end accommodation.

    Capacity 8 people (children and babies included).

    ☑️ Short stay (2 and 3 nights): linen provided

    ☑️ Book with complete peace of mind: full cleaning between each stay enhanced with a complementary disinfection protocol.

    ☑️ Sheets and towels at additional cost (rental possible €30/person and €5/set of 2 towels).

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Bad
  • Douche
  • Haardroger

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureaustoel

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de baai

Dingen om te doen

  • Kajak
  • Kajakken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 150 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 30

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Checkin 16:00-20:00

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor beddengoed: EUR 30 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
  • Handdoektoeslag: EUR 5 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 56234000086BI
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt aan het water in Saint-Pierre-Quiberon. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Fort Penthievre en Abbey of Saint-Anne Kergonan. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Musée de Carnac en Le P'tit Délire een bezoekje brengen. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals kajakken, windsurfen en zeilen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Saint-Pierre-Quiberon
Meer villa's in Saint-Pierre-Quiberon
Kaart
Saint-Pierre-Quiberon

In de buurt

  • Fort Penthievre
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Kerhostin Beach
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Evolution 2 Baie de Quiberon
    2 min. rijden - 2.1 km
  • Plage de Keraude
    2 min. rijden - 2.5 km
  • Penthievre Plage
    2 min. rijden - 2.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Kerhostin - 7 min. wandelen
  • Lorient (LRT-Lorient - South Brittany) - 49 min. rijden

Restaurants

  • Chez Marie
    12 min. rijden
  • Les Voiles
    7 min. rijden
  • Le Vivier
    9 min. rijden
  • Le Colibri
    8 min. rijden
  • creperie la thalasso
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij A 200m de la plage, la Villa YANG?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij A 200m de la plage, la Villa YANG inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij A 200m de la plage, la Villa YANG uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat A 200m de la plage, la Villa YANG?

Deze villa ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Golf van Biskaje en Quiberon Bay. Ook Kerhostin Beach en Fort Penthievre liggen op een kwartiertje wandelen. Station Kerhostin ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Isthme is het 12 minuten wandelen.

Beoordelingen over A 200m de la plage, la Villa YANG