Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage ligt vlak bij het strand in Saint-Nic. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parc Naturel Régional d'Armorique en Plage de Pentrez. Daarnaast kun je ook Living Museum of Old Trades en Port-Musée bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Vedettes Sirènes en Peninsula le Labyrinthe zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals windsurfen of vissen of beleef avonturen zoals paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Saint-Nic
Deze rookvrije residentie beschikt over een binnenzwembad, een wasserij en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage heeft 82 kamers met een espressoapparaat. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers in deze residentie met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Elke flatscreentelevisie van 65 cm heeft digitale zenders. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze residentie bestaan onder andere uit een binnenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kitchenette
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
Bad of douche
Entertainment
Flatscreen-tv van 65 cm met digitale zenders
Buiten
Balkon/terras
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toeslag: EUR 12 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Dingen om te doen
Paardrijden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
82 units
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ramen met dubbelglas
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Tuin
Uitgebreid recyclingbeleid
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 75
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 09.00 uur en 12.00 uur, en van maandag t/m zaterdag tussen 16.00 uur en 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
In de zomer of winter kunnen de openingsuren van het onthaal variëren. Voor korte verblijven en verblijven van een week kunnen de sleutels alleen op de dag van aankomst tussen 17.00 uur en 19.00 uur worden opgehaald.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 november tot 1 april:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 300.00 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.54 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 75 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 19.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Résidence Terrasses Pentrez Plage House Saint-Nic
Résidence Terrasses Pentrez Plage House
Résidence Terrasses Pentrez Plage Saint-Nic
Résidence Terrasses Pentrez Plage
Résidence Les Terrasses de Pentrez Plage
Vacancéole Les Terrasses de Pentrez Plage
Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage Residence
Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage Saint-Nic
Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage Residence Saint-Nic
Veelgestelde vragen
Beschikt Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 1 november tot 1 april.
Zijn huisdieren welkom bij Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage?
Ja, bij deze residentie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 75 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage?
Deze residentie ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Plage de Pentrez en Stranden van Bretagne. Ook Strand van Lestrevet en Parc Naturel Régional d'Armorique liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Vacancéole - Les Terrasses de Pentrez Plage
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,4
Locatie
6,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 46 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 46 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 46 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 46 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 46 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Madelon
16 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Madelon
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Joan
10 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Jolie vue dans un agréable quartier à proximité de la mer et d'un accès à la piscine
Joan
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Franck
Reisde met familie
18 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Vacances avec les enfants
Bon logement et propre
Franck
7 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Marie Noëlle
Reisde met partner
3 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnel tres professionnel
C est rare
Marie Noëlle
5 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Émilien
15 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Nous avons séjourné quelques jours dans une petite maison
C’était très mignon
Les escaliers sont raides pour accéder à la chambre
Certains équipements auraient besoin d’un coup de neuf mais ça reste très correcte
Émilien
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Damien
Reisde met familie
4 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Damien
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Clothilde
Reisde met partner
4 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Accueil chaleureux
Clothilde
3 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Eric
Reisde met familie
12 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Accueil telephonique et presenciel de qualité. Hébergement bien calibré pour 3.
Ras.
Eric
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Manon
11 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
Vraiment l’accueil …le concept de literie ……belle place pour manger à l’extérieur ….pres de la plage ….super bine équipé ..il ne manque rien ..tout a été savamment pensée …la piscine est un plus ..bien entretenue ..vraiment on recommande !!!!
Manon
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
XAVIER
Reisde met familie
24 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
Maison individuelle très calme et plutôt bien équipée.
Bon état général mais légère humidité ambiante présente sur murs des salles de bain et chambres.
Piscine agréable.
XAVIER
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Ronan
20 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Ronan
17 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
MARIE PAULE
11 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
MARIE PAULE
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Peter
14 mei 2024
Positief: Comfort kamer
Pete’s
The apartment was good with a good view of the sea.
Short walk to the beach and some eating places. Nearest supermarket about 10 minutes away.
We couldn’t understand why if you stayed for seven days or less towels and bed linens were free but if you stayed for longer there was a charge?
Also apartment had to be cleaned before leaving but no cleaning products were provided
Peter
13 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
christel
7 mei 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Très bon séjour
Très bon appartement. Propre avec tous les équipements nécessaires. Spacieux. Et le must la piscine intérieure chauffée.
christel
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Hubert
Reisde met een groep
1 apr 2024
Positief: Netheid
Hubert
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Marie
23 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Réservé pour une soirée en amoureux afin de laisser la maison à notre fille pour son anniversaire. Accueil très sympathique. Cottage fonctionnel et propre. Les banquettes canapé sont à revoir pour le confort sinon rien à reprocher.
Marie
1 nacht verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
calvo
15 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Très bien placé bord de mer
calvo
2 nachten verbleven in februari 2024
4/10 – Matig
Nicolas
Zakenreiziger
22 okt 2023
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Bien
Tres belle emplacement. En revanche . Coffort tres sommaire .
Nicolas
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Adrien
4 okt 2023
Adrien
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Danièle
27 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Danièle
4 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
sylvie
Reisde met een groep
31 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
très bon accueil petite maisonnette très fonctionnelle et bien équipée
sylvie
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
VANHOVER
Zakenreiziger
30 sep 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
VANHOVER
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Marie-Anne
30 aug 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
technique
Sejour très agréable
probleme conception cuisine du logement 40
en raison de la pente du toit impossible de se tenir debout devant l'évier...
Il faut inverser la position de l'évier.
Merci
Marie-Anne
14 nachten verbleven in augustus 2022
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
7 aug 2022
Negatief: Netheid
Etat de l'appartement laissant a désirer. Forte odeur d'urine, problèmes connus de letablissement sur plusieurs appartements mais aucunes solutions n'a ete proposée.