Gehele woning

Mobile Home for 4 with Shared Pool, Wi-Fi, Air Conditioning – Périgord Noir

Fotogalerie voor Mobile Home for 4 with Shared Pool, Wi-Fi, Air Conditioning – Périgord Noir

Een overdekt buitengebied met houten hekken en een pergola, dat uitkomt op een tuin met bomen en een haag.
Een zwembad met een omringende hek, bomen en luchtballonnen op de achtergrond.
Een kleine keuken met een gasfornuis, een gootsteen en een raam. Er is een eethoek met een tafel en stoelen, en een ingebouwde bank met kussen.
Een compacte keuken met een gasfornuis, spoelbak en magnetron, houten kastjes en uitzicht op groen.
Een houten hutje met terras, omgeven door bomen en gras.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Mobile Home for 4 with Shared Pool, Wi-Fi, Air Conditioning – Périgord Noir

  • 3-sterren camping in het hart van de Périgord Noir



    Welkom op de camping in Saint-Martial-de-Nabirat. Geniet van een warme, familiale sfeer voor een ontspannen vakantie midden in de natuur.



    Waterpark: Twee zwembaden, waarvan één verwarmd met waterglijbaan, geopend van half juni tot half september.



    Snackbar: Pizza’s, panini’s en borrelplanken, ideaal voor zorgeloze vakantiediners.



    Sport en activiteiten: Voetbal, volleybal, tafeltennis, tafelvoetbal, pétanquetoernooien en thema-avonden in juli en augustus.



    Visvijvers: Drie vrij toegankelijke vijvers met karpers, voorns en zeelten, perfect voor zowel beginners als ervaren vissers.



    Comfortabele accommodatie:

    Een slaapkamer met tweepersoonsbed (140x190 cm)

    Een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (70x190 cm)

    Volledig uitgeruste keuken: koelkast, 4-pits kookplaat, magnetron, koffiezetapparaat, servies

    Badkamer

    Apart toilet

    Airconditioning

    Televisie

    Gratis wifi

    Overdekt terras (7,50 x 2,50 m) met tuinset

    Parkeren op het terrein



    Inchecken vanaf 15:00 uur, uitchecken vóór 10:00 uur.

    Alle accommodaties zijn rookvrij. Huisdieren zijn welkom.

    Kussens en dekbedden aanwezig. Lakens en handdoeken niet inbegrepen, maar te huur tegen een toeslag. Eindschoonmaak dient door jullie te worden gedaan of is beschikbaar tegen een toeslag.



    Ideale ligging in de Périgord Noir, dichtbij vele bijzondere dorpen en bezienswaardigheden: de bastide van Domme met prachtig uitzicht over de Dordogne, het middeleeuwse kasteel van Beynac, het indrukwekkende La Roque-Gageac, de rivier de Dordogne en slechts 15 km van Sarlat-la-Canéda.

    - Huisdieren toegestaan betaling 5,00 € per huisdier per nacht

    - Babybedje betaling 10,00 € per persoon

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

Mobile Home for 4 with Shared Pool, Wi-Fi, Air Conditioning – Périgord Noir ligt in Saint-Martial-de-Nabirat. Gabarres de Beynac en Airparc Périgord zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Jardins de Marqueyssac en Écomusée de la Noix bezoeken. Reis je met kinderen? Overweeg dan Centre Culturel L'Ostal en Les Jardins d'Eau. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Saint-Martial-de-Nabirat
Kaart
Saint-Martial-de-Nabirat

In de buurt

  • Een zorgvuldig aangelegde tuin met geometrische vormen van gesnoeid groen en een kronkelend pad.
    Jardins de Marqueyssac
    13 min. rijden - 13.3 km
  • Office de Tourisme de Domme
    7 min. rijden - 8.2 km
  • Église Notre-Dame-de-l'Assomption
    7 min. rijden - 8.9 km
  • Vitrac Beach
    12 min. rijden - 11.6 km
  • Château de Marqueyssac
    14 min. rijden - 14.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Dégagnac - 21 min. rijden
  • Brive-la-Gaillarde (BVE-Brive - Vallée de la Dordogne) - 73 min. rijden

Restaurants

  • Le M
    13 min. rijden
  • La Belle Etoile
    11 min. rijden
  • Restaurant du Camping Le Moulin de Paulhiac
    11 min. rijden
  • Le Belvédère
    10 min. rijden
  • Les Délices de la Noix
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Mobile Home for 4 with Shared Pool, Wi-Fi, Air Conditioning – Périgord Noir over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Mobile Home for 4 with Shared Pool, Wi-Fi, Air Conditioning – Périgord Noir?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Mobile Home for 4 with Shared Pool, Wi-Fi, Air Conditioning – Périgord Noir inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Mobile Home for 4 with Shared Pool, Wi-Fi, Air Conditioning – Périgord Noir uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk