8/10 – Goed
Patrick















Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een strijkplank/strijkijzer, vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.










Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 19
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 19
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of EUR 65 betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Receptie met beperkte openingstijden
Voor huisdieren betaal je EUR 8 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per verblijf.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 8 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Vandaag, 19 mei 2026, kost een verblijf bij Terres de France - Le Domaine du Palais van één nacht voor twee volwassenen op 21 mei 2026 min. € 59, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 19 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 19 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Dit aparthotel ligt in de historische wijk.
Wintersportplaats Baqueira Beret (36,4 km)
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster








