dit vakantiehuis ligt in Saint-Julien-d'Armagnac. Bezoek culturele hoogtepunten Musée Despiau Wlérick en Théâtre Le Molière. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Thermale baden van Barbotan en Nahuques Animal Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Arena van Villeneuve-de-Marsan of Circuit Paul Armagnac. Bekijk onze reisgids voor Saint-Julien-d'Armagnac
2400 Route de Saint Justin,1, PRIVATE_VACATION_HOME 1, Saint-Julien-d'Armagnac, Nouvelle-Aquitaine, 40240
In de buurt
Regionaal natuurpark Landes de Gascogne
23 min. rijden - 25.7 km
Notre Dame des Cyclistes
15 min. rijden - 13.1 km
Thermale baden van Barbotan
20 min. rijden - 17.7 km
Lac de l'Uby
21 min. rijden - 19.1 km
Église Sainte-Marie
22 min. rijden - 24.4 km
Restaurants
Au Bastignac
8 min. rijden
Le Bistrot à Claude
17 min. rijden
Le Sweety Pinky Piggy
17 min. rijden
Résidence Beau Site
18 min. rijden
BUTM coccinelle
18 min. rijden
Over deze accommodatie
Beautiful Holiday Home in Labastide Darmagnac With Pool
Hoogtepunten van de accommodatie
Beautiful Holiday Home in Labastide Darmagnac With Pool biedt onder andere een terras en een tuin.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Barbecues en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort met open haarden en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
2 badkamers met badkuipen
Koelkasten, vaatwassers en microgolfovens
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Beautiful Holiday Home in Labastide Darmagnac With Pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Beautiful Holiday Home in Labastide Darmagnac With Pool inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful Holiday Home in Labastide Darmagnac With Pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful Holiday Home in Labastide Darmagnac With Pool?
Dit vakantiehuis in Saint-Julien-d'Armagnac ligt op 15 km afstand van Notre Dame des Cyclistes, Lac de l'Uby en Thermale baden van Barbotan. Ook Église Sainte-Marie en Kerk van Estang liggen op 20 km afstand.