La Féline Blanche ligt vlak bij een treinstation en in de bergen in Saint-Gervais-les-Bains. Wintersportplaats Megève en Chamonix - Planpraz-skilift zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Mont Blanc verkennen. Les Thermes de Saint-Gervais en Palais des Sports zijn ook een bezoek waard. De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals langlaufen, skiën en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Saint-Gervais-les-Bains
138, Rue du Mont Blanc, Saint-Gervais-les-Bains, 74170
In de buurt
Skiresort Saint-Gervais
1 min. wandelen - 0.0 km
Pile Pont Expo
1 min. wandelen - 0.0 km
Le Valléen Saint-Gervais
12 min. wandelen - 1.1 km
Kabelbaan van St. Gervais
12 min. wandelen - 1.1 km
Les Thermes de Saint-Gervais
2 min. rijden - 1.1 km
Lokaal vervoer
Tramway du Mont-Blanc - 7 min. wandelen
Station Passy - 8 min. rijden
Geneva International Airport (GVA) - 60 min. rijden
Restaurants
La Cabane À Léo
L'Étable
10 min. rijden
Bar de la Cha
21 min. rijden
Restaurant le Boitet
14 min. rijden
Hôtel - Restaurant Le Prarion
25 min. rijden
Over deze accommodatie
La Féline Blanche
Hotel in de bergen, verbouwd in 2023
Een terras, designerwinkels ter plaatse en een bibliotheek verwelkomen je bij La Féline Blanche. Skiërs en snowboarders vermaken zich in de sneeuw bij dit hotel met gratis vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte. Naast een wasserij en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), fietsverhuur en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Pillowtopmatrassen en donsdekens
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 80 cm met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen binnen 100 meter van de accommodatie
Gratis skishuttle
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 16 per persoon
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Bibliotheek
Designerwinkels
Fietsenverhuur
Ski-opslag
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
6 treden naar de ingang
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Helling bij de hoofdingang
Informatieborden in braille of reliëfletters
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
3 etages
De volledige accommodatie is gerenoveerd in november 2023
Feestruimte
Gebouwd in 1880
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 80 cm met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 19.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 16 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Féline Blanche?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij La Féline Blanche inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Féline Blanche uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Féline Blanche?
Dit hotel in Saint-Gervais-les-Bains ligt in de buurt van de pistes en in de bergen, op 15 minuten wandelen van Skiresort Saint-Gervais, Kabelbaan van St. Gervais en Les Thermes de Saint-Gervais. Ook Wintersportplaats Les Houches en Bettex-Arbois-skilift liggen op 5 km afstand. Tramway du Mont-Blanc ligt op 7 minuten wandelen en naar Le Fayet Tramway Station is het 26 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Féline Blanche
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,8
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 40 beoordelingen
10 - Uitstekend
21
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 40 beoordelingen
8 - Goed
17
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 40 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 40 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 40 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Belinda
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean comfortable room
Friendly staff
Lovely breakfast
Ideally positioned for skiing and ski hire shop next door with discount for hotel guests
Belinda
8 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shane
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very comfortable accommodations, smooth check-in, friendly hosts and delicious breakfast. Exceeded all expectations.
Shane
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
31 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Week-end apaisant
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Serdar
17 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful
Cozy and comfortable hotel with great location, friendly hosts, and good breakfast.
The resident cat is not white, but better.
Serdar
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Katherine
10 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charm and character!
La Féline Blanche is a beautiful old building full of charm and character with stunning Mountain View’s.
The location is perfect for enjoying everything the town offers and a two minute walk to the ski bus that will get you to the main lift in 5-10 mins.
All the hotel staff were very accommodating and nothing was too much trouble!
We will definitely be back!
Katherine
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Pierre
22 sep 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Notre chambre était située au 3ème étage sans ascenseur. Aucune séparation entre le lavabo et la chambre. Les WC étaient exigus, pas de porte juste un rideau à tirer. Aucune table de travail. Décoration bricolée, multiprises, planches en bois visées et peintes avec maladresse et désinvolture.
A éviter absolument sauf pour amateurs de cabanes en bois.
Pierre
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Maiken
30 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Veldig koselig Hotell i «særklasse» hjemmekoselig.
Maiken
6 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Richard
30 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous location
Great location overlooking the square in the town centre. Lots of restaurants within 5 minutes walk.
Only negative is the room is a bit small and the bathroom has no door, just a curtain.
Richard
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien pour le prix
Séjour d’une nuit pour une randonnée.
Hôtel très bien, personnel disponible, lit au top.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
juliane
24 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Que du bonheur au coeur d'une jolie station
Boutique Hotel très confortable, décoration très agréable.
Accueil chaleureux, petits déjeuners faits maison délicieux.
Literie très confortable et SB d'une propreté irréprochable.
Seul une peu plus de lumière électrique dans la chambre pour le soir serait agréable.
juliane
3 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very central and friendly- would definitely stay again
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Alexis
1 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour d’affaire à Saint-Gervais
Ambiance chaleureuse dans un décors de chalet.
Petits accessoires pratiques présents.
Pas d’ascenseur toutefois.
Excellent accueil.
Alexis
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michel
9 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super
Très bien accueilli et à l'écoute
Petit déjeuner trop cher, mérite 9€ mais pas plus
Michel
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
alexander
8 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Boutique hotel with individuality and character
Recommended. Our plan was to stay for just 1 night as we were purchasing a property nearby. Due to a problem with reconnecting the electricity we ended up staying 3 nights. The host is excellent and helped us despite us asking for another room at the last minute. The hotel is very well located in the centre of St Gervais, close to the best restaurants and parking, in early June, was very easy and free in the main car park. The beds in the two rooms we stayed in were very comfortable and the rooms clean and decorated in a rustic chic style. As the location is quiet you can sleep with the windows open. The continental breakfast is very good and you can add extras as required. Very good freshly squeezed orange juice. There are no lifts but Antoine will happily carry your bags to the room if needed
alexander
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
18 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Un hotel vraiment agreable en plein centre ville, pas de tout loin du telecabine. Les chambres sont vraiement joilies et tranquilles. Petit dej super et les proprietaires sont tres accuillants!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
jiselleb
13 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
tout bien, rénovation exemplaire, calme, très bon accueil, professionnalisme, chaleur.
jiselleb
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sylvie
15 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien situé, coquet, cosy, douillet.
Hôtel accueillant, rénové avec des matériaux simples et sobres mais avec une déco campagne/chic très chaleureuse et douillette. Bien situé, prés de toutes les commodités mais au calme. Le personnel est aux petits soins et très gracieux. Le petit-déjeuner est copieux. Il n'avait pas de porte à nos toilettes mais un rideau et cela ne nous a pas gênés car nous sommes ensemble depuis 40 ans...La douche est spacieuse, le lavabo confortable. La literie est confortable et de qualité et le linge de toilette est magnifique et généreux. On a apprécié le balcon donnant sur une rue calme avec vue sur la montagne. Les sols sont en bois ce qui fait que les escaliers grincent, mais quel confort !!! On a adopté, plus besoin de chercher ailleurs lors de nos prochains séjours car le rapport qualité/prix est imbattable et on s'y sent bien.
Sylvie
1 nacht verbleven in augustus 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
claude
2 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien , propre et bon accueil
C’est super bien , personnel courtois , bien situé , très propre.
claude
2 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Eduardo
4 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing Hospitality
Great hotel, hospitality, breakfast, view, clean. All you need to disconnect.
Eduardo
1 nacht verbleven in juni 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Très bien, sauf la salle de bains
Dès l'arrivée, et tout au long de votre séjour, le propriétaire est aux petits soins pour ses clients. C'est assurément le point fort de l'hôtel. Le petit déjeuner est aussi excellent, avec un large choix dont des produits "maison".
En revanche, les chambres "éco" sont décevantes. La déco est toute pimpante, moderne et chaleureuse, mais les chambres sont assez petites et un peu sombres. Mais le vrai point négatif c'est l'absence de porte à la salle de bains (qui inclut les toilettes)...
Autrement, tout l'hôtel (hall, salle de petit déjeuner, ...) est joliment décoré et bien situé, au centre de St Gervais mais au calme et avec un parking gratuit tout proche.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Claude
13 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel adorable dans village adorable
Séjour de 6 nuits des plus agréables grâce l'accueil personnalisé d'Antoine qui est toujours là pour rendre service et répondre à vos questions et besoins. La chambre solo était plutôt grande. Dans tout l'hôtel le décor est sobre mais témoigne d'un grand souci du détail, moderne avec caractère. Excellent petit-déj.
Claude
6 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Alessandro
14 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Serie a riserve su questo hotel.
Ho serie riserve su questo albergo e sinceramente non mi sento di consigliarlo.
La prima e che la camera "comfort", prenotata al costo di 98€ notte, ha il bagno letteralmente a vista sulla camera ed è aperto e separato solo da una leggero tendaggio. La cosa metterebbe già in imbarazzo un singolo, figuriamoci poi se viaggiate in coppia. La cosa a detta del gestore è dichiarata su expedia. In verità nelle "maggiori informazioni" (io personalmente non ero arrivato a leggere fino a lì) si dice "Bagno: bagno parzialmente a vista con combinazione doccia/vasca, set di cortesia e asciugacapelli". Ho avuto " bagni a vista" (molto di moda in alcuni alberghi newyorkesi) ma questi sono CHIUSI da una vetrata, mica aperti come questi. Una cosa per me inconcepibile. Per farla breve, abbiamo detto che la camera non ci piaceva per questa ragione e il gestore ci ha fatto un upgrade a pagamento per la camera superior. Meglio, peccato (e questo è il secondo punto) che non c'è ascensore e questo proprio non viene detto nelle info dell'albergo. Tre piani con una valigia da 20kg non è simpatico, ovviamente non c'è servizio concierge che sia lì a darvi una mano. Per concludere: l'albergo di per se è carino e con buona posizione e vista, sottolineo anche la cortesia del personale ma mancano alcuni elementi base per renderlo raccomandabile.
Alessandro
2 nachten verbleven in juli 2017
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Mauro
12 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel in centro a Saint Gervais Les Bains
Hotel romantico con pareti pavimenti e scale in legno personale gentile e scrupoloso balcone con vista sulla piazza parcheggio coperto gratuito a 50 metri
Mauro
5 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
25 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Four nights exploring the beautiful area and watching le Tour de France.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr geschmackvoll und stilvoll eingerichtetes hot
Leider höchst unfreundlicges Wetter, vom Monz Blanc nichts gesehen