Te huur voor 4 personen: charmant, volledig gerenoveerd stadswoning van 53 m² met modern comfort en mooi, vrij uitzicht op het dorp en het bos.
Gelegen in het hart van het typische dorp Domino (17190 Saint-Georges d’Oléron), aan de westkust van het Île d’Oléron. De grote strand van Domino ligt op 700 m (10 minuten lopen door het dennenbos, 2 minuten met de auto met parkeergelegenheid). Ook de stranden Bonnes en Sables Vigniers zijn dichtbij. Op 30 m vinden jullie een bakker, op 150 m een levendige dagelijkse markt in het seizoen en op 50 m een fietsverhuur. Alles is te voet of per fiets bereikbaar voor een ontspannen vakantie zonder zorgen.
Indeling van de woning:
Beneden is er een ruime leefruimte van 25 m² met zit- en eethoek en een grote schuifpui die veel licht binnenlaat. De zithoek heeft een slaapbank (matras 140 cm), satelliet-tv en dvd-speler. De open keuken is volledig uitgerust: afzuigkap, keramische kookplaat, vaatwasser, combi-oven/magnetron, koel-vriescombinatie. Er is ook een apart toilet en wasmachine.
Boven: een grote slaapkamer van 13 m² met tweepersoonsbed (160 cm, nieuwe bedbodem en matras), een slaapkamer van 9 m² met uitschuifbare bedden (2x 90 cm of 1x 180 cm), en een badkamer met douche en handdoekdroger.
Babyuitrusting beschikbaar: campingbedje, commode, potje, wc-verkleiner en stoelverhoger.
Let op: beddengoed en handdoeken zijn niet aanwezig. Schoonmaak is voor jullie rekening, graag het huis achterlaten zoals jullie het aantroffen.
Buiten is er een fijne privébinnenplaats van 35 m², ideaal om buiten te eten, met teakhouten tuinset, elektrisch zonnescherm en barbecue. Parkeren kan voor het huis.
dit vakantiehuis ligt in Saint-Georges-d'Oléron. Geniet van de prachtige natuur bij Golf van Biskaje en Plage de Chaucre. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Port Miniature Ti'Bato en Ileo. Bekijk onze reisgids voor Saint-Georges-d'Oléron
Station Saint Laurent de la Prée Fouras - 56 min. rijden
Luchthaven La Rochelle-Île de Ré (LRH), Frankrijk - 102 min. rijden
Restaurants
La Guitoune
11 min. rijden
L’Atypique
8 min. rijden
La Dyonisienne
9 min. rijden
Le Brasero
10 min. rijden
Le Mille Pates
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 700m from the Ocean?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 700m from the Ocean inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 700m from the Ocean uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 700m from the Ocean?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Saint-Georges-d'Oléron ligt op 2 km afstand van Golf van Biskaje en Plage de Chaucre. Ook Plage des Les Sables Vignier en Menounière Beach liggen op 5 km afstand.