Gehele woning

La Villa Manson - SAINT GENES CHAMPANELLE

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Keuken

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Saint-Genès-Champanelle in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Musee du Ranquet en FRAC Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Vercingétorix Statue en Fontaine d'Amboise. Royatonic en Pierre de Coubertin Nautisch Stadion zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Saint-Genès-Champanelle
Meer vakantiehuizen in Saint-Genès-Champanelle
Kaart
SAINT GENES CHAMPANELLE, CLERMONT VOLCANS

In de buurt

  • Place de Jaude
    Place de Jaude
    12 min. rijden - 8.2 km
  • Vulcania
    Vulcania
    13 min. rijden - 13.6 km
  • Kathedraal van Clermont-Ferrand
    Kathedraal van Clermont-Ferrand
    13 min. rijden - 8.6 km
  • Circuit de Charade
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • L'Aventure Michelin
    16 min. rijden - 13.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Clermont-Ferrand Durtol-Nohanent - 10 min. rijden
  • Clermont-Uni-T2C Tram Stop - 24 min. rijden
  • Clermont-Ferrand (CFE-Internationale luchthaven Clermont-Ferrand - Auvergne) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Le Relais Des Puys
    6 min. rijden
  • Le Moulin des pierres
    8 min. rijden
  • La Passerelle
    10 min. rijden
  • Le President
    10 min. rijden
  • Archipel Volcans
    6 min. rijden

Over deze accommodatie

La Villa Manson - SAINT GENES CHAMPANELLE

Vakantiehuis in de bergen
La Villa Manson - SAINT GENES CHAMPANELLE biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Barbecues en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Villa Manson - SAINT GENES CHAMPANELLE hebben leuke bijkomstigheden zoals open haarden en aparte eetruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • 2 badkamers met douches
  • Balkons, aparte eetruimtes en keukens

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

63G2015

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Villa Manson - SAINT GENES CHAMPANELLE?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Villa Manson - SAINT GENES CHAMPANELLE inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Villa Manson - SAINT GENES CHAMPANELLE uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Villa Manson - SAINT GENES CHAMPANELLE?

Dit vakantiehuis ligt in de bergen, op 2,1 km van Circuit de Charade en op 4,9 km van Royatonic. Ook Panoramiques des Domes en Volcans Golf liggen op 10 km afstand.