Off The Square ligt in Safed in de historische wijk. Abuhav-synagoge en Berg der Zaligheid zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Meer van Galilea en Hula-natuurreservaat. Ook Otzar Hastam van Tzfat en Tabgha zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Safed
Dit appartement beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft gratis wifi. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een eetruimte en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon of terras en een regendouche.Wekelijkse schoonmaakservice.
Off The Square heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. In dit appartement in Safed is wifi gratis. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis 24-uurs parkeerplaatsen binnen 20 meter van de accommodatie
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Buiten
Balkon/terras
Terras
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Off Square Guesthouse Safed
Off Square Guesthouse
Off Square Safed
Off Square Apartment Safed
Off Square Safed
Apartment Off The Square Safed
Safed Off The Square Apartment
Off The Square Safed
Off Square Apartment
Off Square
Apartment Off The Square
Off The Square
Off The Square Safed
Off The Square Apartment
Off The Square Apartment Safed
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Off The Square?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Off The Square?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Off The Square van één nacht voor twee volwassenen op 18 apr. 2026 min. € 145, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Off The Square inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Off The Square uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Off The Square?
Dit appartement ligt in Kunstenaarskolonie, op 0,4 km van Abuhav-synagoge en op 2,2 km van Otzar Hastam van Tzfat. Ook Berg der Zaligheid en Tabgha liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Off The Square
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 25 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 25 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 25 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 25 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 25 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Gea
6 okt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Gea
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Ryan
4 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location. Short walk to all the great sites. And the owner was very accommodating. No room for improvement. Excellent!
Ryan
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Brian, Houston
31 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hostess was very friendly and welcoming. Room was very comfortable and clean and was perfectly situated. Will definitely recommend this place to friends and family.
Brian
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Moses
27 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Moses
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Eliana
5 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Clean, cute and easy to communicate with the great host!
Eliana
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
27 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I particularly appreciated the taste shown by the owner of this accommodation, and the artistic quality displayed to fit it out, decorate it and restore it. Of course, I had also the opportunity to enjoy the exceptional view from the terrace overlooking the old quarter and the mountain. As Baudelaire put it, I would say in French: "Ici, tout n'est que luxe, calme et volupté"...
Robert
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
21 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Very helpful hostess
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Lea
20 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was clean, comfy, well equipped and was greatly located, near magical little synagogues and art galleries. Sharon the host was available for any questions and very accommodating. We spent a wonderful Shabbos there. Totally recommend!
Lea
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Eli
Reisde met een groep
8 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Eli
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Alex
27 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect the owner helped me out with directions and info around the city. The room was spacious and had everything I needed. My stay was lovely 10/10.
Alex
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
25 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Thank you
Thank you, everything was just perfect.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Farhad David
19 dec 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very pleased wirh the room and accommodations. This was my 2nd stay at this property.
Farhad David
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Neal, Fort Worth
5 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Incredibly clean and comfortable stay.
Neal
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met familie
21 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Very nice studio apartment for two.
Richard
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Isaac
18 jun 2023
Isaac
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Farhad David
28 mei 2023
Positief: Netheid
Beautiful, clean, well located, great accommodations
Farhad David
4 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
MEDINI
10 mei 2023
MEDINI
6 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Samuel
Reisde met familie
15 apr 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is good. We parked on the street and you have to carry your luggage up the stairs and cobblestone street. The host is extremely attentive for any or all needs. We enjoyed are stay.
Samuel
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Werner
6 jan 2023
Werner
6 nachten verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
Jeffrey
18 dec 2022
Jeffrey
1 nacht verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
Naomi
19 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
exactly what we wanted!
This is a lovely place - perfect for our weekend visit - quiet, clean, well-designed. We will definitely stay here again!
Naomi
2 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Shaked sultan
27 dec 2020
Shaked sultan
1 nacht verbleven in december 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
14 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Padrona di casa gentilissima, in centro, pulito, accogliente
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Eliahu
7 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Studio centre ville
Bel appartement spacieux propre et bien décoré salle de bain très jolie et spacieuse
propriétaire gentille et très accueillante
Eliahu
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
3 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was perfect in every way. It was located right in the Artist Colony with the winding roads and historic stone buildings. The owner, Sharon, was there to meet us and show us the room. Everything seemed very new and clean. Balcony overlooking a mountainous view. Private bath and great shower. The beds were marvelous and we slept right through. It was a quiet neighborhood and restaurants within a short walk.