deze bed & breakfast ligt in Sadroc. Bezoek Ardoise de Corrèze en Château d'Arnac-Pompadour, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Jardins de Colette en Gouffre de la Fage. Oxygene Sports Nature en Parc d'Aventure Nature Evasion zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sadroc
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van CAD 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Gîtes Pour 2 Personnes?
Ja, bij deze bed & breakfast zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Gîtes Pour 2 Personnes inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gîtes Pour 2 Personnes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Gîtes Pour 2 Personnes?
Deze bed & breakfast in Sadroc ligt op 8,4 km van Ardoise de Corrèze en op 20 km afstand van Oxygene Sports Nature en Halle Georges Brassens. Ook Kerk van St-Martin en Centre National d'Études Edmond Michelet liggen op 20 km afstand.