Fotogalerie voor ATENA APPARTAMENTO PER 5 PERSONE





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 180
inclusief belastingen en toeslagen
8 okt - 9 okt
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
deze bed & breakfast ligt in Sabaudia. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Golfo di Gaeta en Fonte di Lucullo. Daarnaast kun je ook Historisch Museum Piana delle Orme en Conservatorio di Musica bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Aquaparco Scivosplash en Miami Beach Acquapark Village zijn ook een bezoek waard.

Lazio, Provincia di Latina
In de buurt
- Santuario della Madonna della Sorresca - 10 min. rijden - 9.2 km
- Abbazia di Fossanova - 19 min. rijden - 18.3 km
- Spiaggia della Bufalara - 21 min. rijden - 21.1 km
- La Grotta delle Capre - 22 min. rijden - 19.2 km
- Haven van Terracina - 24 min. rijden - 20.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Lo Spuntino - 7 min. rijden
- Caffetteria al Corso - 7 min. rijden
- Bar Cerasella - 12 min. wandelen
- Ristorante da Vincenzo - 7 min. rijden
- Bar l'Incontro - 7 min. rijden
Over deze accommodatie
ATENA APPARTAMENTO PER 5 PERSONE
Gelijkaardige accommodaties

NAUSICA APPARTAMENTO PER 5 PERSONE
NAUSICA APPARTAMENTO PER 5 PERSONE
- Zwembad
- Airconditioning
- Keuken
De prijs is € 180
inclusief belastingen en toeslagen
8 okt - 9 okt
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
520737
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over ATENA APPARTAMENTO PER 5 PERSONE
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.