Kuukkeli Apartments Teerenpesue E 33 ligt in het stadscentrum en aan het vlonderpad in Saariselka. Ook Kaunispään Toren is zeker een bezoekje waard.Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sleeën of schaatsen. Bekijk onze reisgids voor Saariselka
Pension, verbouwd in 2024 en gelegen in de omgeving van Kaunispään Toren
Een gratis ontbijtbuffet, een shoppingcenter ter plaatse en een koffiebar/café verwelkomen je bij Kuukkeli Apartments Teerenpesue E 33. Dit pension is een toffe locatie voor je skivakantie met vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van autoverhuur ter plaatse en een restaurant.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Lokale shuttleservice, een oplaadpunt voor elektrische auto's en een natuurreservaat
Informatie over fietstours, een bagageopslagruimte en wildsafari ter plaatse
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke voordelen zoals open haarden, bovenop extra's zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Badkamers met haardrogers en shampoo
(kleer)kasten, keukens en grote koelkasten/vriezers
Zijn huisdieren welkom bij Kuukkeli Apartments Teerenpesue E 33?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Kuukkeli Apartments Teerenpesue E 33?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Kuukkeli Apartments Teerenpesue E 33 van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 318, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Kuukkeli Apartments Teerenpesue E 33 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Kuukkeli Apartments Teerenpesue E 33 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Kuukkeli Apartments Teerenpesue E 33?
Dit pension in Saariselka ligt in de buurt van de pistes en in het stadscentrum, op 2,7 km van Kaunispään Toren. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of sneeuwschoenwandelen.