Naser Apartment ligt in Saar. Bezoek culturele hoogtepunten Museum van het Parelduiken en La Fontaine-centrum voor Hedendaagse Kunst. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Adhari-park en Nationaal Stadion van Bahrein. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Bahrain International Circuit of Al Muharraq Stadion. Bekijk onze reisgids voor Saar
Manama (BAH-Internationale luchthaven Bahrein) - 24 min. rijden
Restaurants
Roast
4 min. wandelen
Coffee Plus
6 min. rijden
Phuketique
6 min. rijden
Barn’s Cafe
6 min. rijden
Wingstop
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Naser Apartment
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en keukeneiland. Een wasmachine/droogkast, gratis wifi en 2 een badkamer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Naser Apartment heeft 2 kamers met wasmachines/drogers en een strijkplank/strijkijzer. In dit appartement in Saar is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Oven met roosterfunctie
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
2 privébadkamers
Woonruimtes
Vliegenramen
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Naser Apartment Saar
Naser Apartment Apartment
Naser Apartment Apartment Saar
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Naser Apartment ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Naser Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Naser Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Naser Apartment ?
Dit appartement in Saar ligt en op 5 km afstand van Royal Camel Farm, Saar-grafheuvels en King Fahd Causeway. Ook Diraz-tempel en Handwerkcentrum van Al Jasra liggen op 10 km afstand.