Arlette Nr. 30 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2-Bettwohnung by Interhome
Het aantal kamers in het huis bedraagt: 1. Geniet van rustige momenten op het bijbehorende balkon. De accommodatie beschikt over een diepvriezer. De accommodatie beschikt over een koelkast. De woning is voorzien van een raclette-oven. In de accommodatie zijn handdoeken aanwezig.
In prijs inbegrepen: Bedlinnen (Eerste set) (2026-10-22 - 2028-04-22) ERV annuleringsverzekering Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) (2026-10-22 - 2028-04-22) Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
dit appartement ligt in het stadscentrum en bij de zee in Saanen. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Gruyère Pays-d'Enhaut Regionaal Natuurpark en Diemtigtal Natuurpark. Daarnaast kun je ook Toeristisch Centrum Lenk-Simmental en HR Giger Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Saanen
Zijn huisdieren welkom bij Arlette Nr. 30 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2-Bettwohnung by Interhome?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Arlette Nr. 30 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2-Bettwohnung by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Arlette Nr. 30 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2-Bettwohnung by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Arlette Nr. 30 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2-Bettwohnung by Interhome?
Dit appartement ligt in het centrum van Saanen, vlak bij Wintersportplaats Schönried Horneggli en Rellerli-skilift. Ook Wintersportplaats Relleri en Horneggli-skilift liggen op 10 minuten wandelen. Station Saanen Schönried ligt op 6 minuten wandelen.