Asteria Family Resort Belek (Ex. Aquaworld Belek) - All inclusive
10/10 Voortreffelijk
"Ik vond het hotel echt heel goed. Je kon er eigenlijk elk uur wel iets eten en er was ook veel groen buiten, wat heel prachtig was. Alles lag bovendien heel dicht bij elkaar. Wij hadden geluk dat onze kamer vrij dicht bij het restaurant lag. Het zwembad lag ook vlak bij het restaurant en het strand was eveneens superdichtbij.
Alles was dus heel gemakkelijk bereikbaar, wat echt ideaal was met kinderen. De werknemers waren heel vriendelijk en deden allemaal hun werk met veel plezier en enthousiasme."
"Dit was ons derde verblijf in dit hotel. De eerste keer met mijn partner, de tweede keer met onze dochter (toen 9 maanden) en nu met onze dochter van bijna 4 jaar en onze baby van 6 maanden.
Omdat onze oudste vooral bij het kinderzwembad speelde, brachten we daar veel tijd door. Wat mij opviel, is dat er weinig voorzieningen zijn voor baby’s. We hebben onze baby de hele week vrijwel continu moeten dragen, wat met de hitte erg zwaar was. Een veilige plek waar baby’s even kunnen kruipen, zowel bij het kinderzwembad als in het restaurant, zou een grote verbetering zijn. Nu moest onze baby tijdens elke maaltijd op schoot blijven. Ook waren er rondom het kinderzwembad weinig schaduwplekken. Kinderen stonden vaak volop in de zon en schaduw was eigenlijk alleen onder een parasol te vinden.
Daarnaast zijn er ‘s avonds weinig koele plekken in het hotel. Alleen onze kamer was koel, al maakte de airco behoorlijk veel lawaai.
De lunch was iedere dag vrijwel hetzelfde en miste variatie. Het avondeten was daarentegen goed. Ook was het onmogelijk om een ligbed bij het zwembad te krijgen; tijdens ons hele verblijf hebben we er geen één kunnen bemachtigen. Volgens mij was het hotel volledig volgeboekt, zo druk hebben wij het hier nog nooit meegemaakt.
Verder klopte de schoonmaak iedere ochtend aan terwijl wij geen schoonmaakkaartje hadden opgehangen. Met een baby en peuter was dat storend.
Positief zijn het vriendelijke personeel, de schone kamers en de mooie, groene en kleinschalige uitstral"
"Levendig hotel met veel entertainment. Badkamer van de familiekamer is vrij klein, maar wel functioneel en schoon. Kamer zelf was op bepaalde plekken stoffig."
Andere bezienswaardigheden in de buurt van Ruïnes van Selge
Koprulu Canyon
8.6/10 (9 beoordelingen)
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Manavgat de mooie natuur van Köprülü Canyon. Verken de natuur met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Word tijdens je vakantie in Manavgat één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Adam Kayalar Rotsen. Verken de stranden en de rivier wanneer je in de omgeving bent.
Word tijdens je vakantie in Manavgat één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Tazi Canyon. Wandel over de stranden of ontdek de watervallen in de omgeving.
Nadat je Oude Stad Pednelissos hebt bezocht, kun je in de omgeving van Serik nog veel meer bezienswaardigheden en attracties ontdekken. Verken de natuur met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Word tijdens je vakantie in Serik één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Uçarsu şelalesi kral havuzu. Verken de natuur met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Word tijdens je vakantie in Serik één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Uçansu Waterval. Verken de natuur met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Word tijdens je vakantie in Serik één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Zeytintasi-grot. Maak hier gebruik van de mooie wandelgebieden, zoals de parken, of breng een bezoek aan de monumenten.
Leer over de geschiedenis van Bucak wanneer je een bezoek brengt aan Yazılı Canyon Natuurpark. Verken de parken met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Ruïnes van Selge ligt in Manavgat. Er bevinden zich 587 hotels en andere accommodaties in Manavgat, dus je vindt hier zeker iets wat precies bij jouw vakantie past.
Wat is de beste overnachtingsmogelijkheid vlak bij Ruïnes van Selge?
Kadriye Sarp Otel is volgens onze reizigers een van de beste keuzes voor je verblijf, en dit hotel biedt 2 restaurants en gratis parkeerplaatsen. Je vindt deze accommodatie op 39,8 km van Ruïnes van Selge. Andere goede accommodaties in deze omgeving zijn onder Botanik Gol Evleri en The Land Of Legends Kingdom Hotel.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Ruïnes van Selge wil annuleren?
Zeker! De meeste hotelboekingen zijn volledig restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is in de meeste gevallen binnen 24 tot 48 uur voor je aankomstdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je eventueel nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Typ je datums in, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om de beste opties in de buurt van Ruïnes van Selge te ontvangen.