Hotel Garni BURG WALDENSTEIN

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 107
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Economy kamer, 2 eenpersoonsbedden, gemeenschappelijke badkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Comfort kamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 25 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Suite

  • 45 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort eenpersoonskamer

  • Uitzicht op de heuvels
  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Garni BURG WALDENSTEIN ligt in Rudersberg. Bezoek culturele hoogtepunten Geburtshaus Gottlieb Daimler en Technikforum Backnang. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Luckert Weinbau en Gruber's Weingut. Schwabenpark en Maislabyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rudersberg
Kaart
Waldenstein 8, Rudersberg, BW, 73635

In de buurt

  • Een serene meren met een boom die een schaduw werpt, omringd door grasvelden en heuvels onder een heldere lucht.
    Schwäbisch-Fränkischer Wald Natuurpark
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een klassiek autoraster met een wit stuur en diverse ronde wijzerplaten.
    Mercedes Benz-Museum
    47 min. rijden - 44.5 km
  • Een nachtzicht van een stad met twee grote reuzenraden, hun reflecties in kalm water, een brug en verlichte gebouwen.
    Cannstatter Wasen
    50 min. rijden - 45.8 km
  • Een serre met een koepel, omgeven door een verzorgde tuin met diverse bloemen en een centrale fontein.
    Dierentuin Wilhelma
    53 min. rijden - 47.8 km
  • Een groot historisch gebouw met een fontein ervoor, omgeven door een park waar mensen aan het wandelen zijn.
    Königstrasse (winkelstraat)
    58 min. rijden - 49.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Rudersberg-Oberndorf - 20 min. wandelen
  • Stuttgart (STR) - 61 min. rijden

Restaurants

  • Gasthaus Lamm
    9 min. rijden
  • Zum Lamm
    13 min. rijden
  • Täles Kebab
    13 min. rijden
  • Landgasthof Waldhorn
    11 min. rijden
  • Gasthof Rössle
    9 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Garni BURG WALDENSTEIN

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hotel Garni BURG WALDENSTEIN biedt onder andere een gratis ontbijtbuffet en een terras. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Garni BURG WALDENSTEIN bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Kinderstoelen en gratis kinderbedden
    • Douches en haardrogers
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
    • (kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak

All-inclusive details

  • Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Hotel Garni BURG WALDENSTEIN. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Kinderstoel

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Pad zonder treden naar de ingang

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Gratis babybed
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders

Meer

  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 28.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor extra bed: EUR 28.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Garni BURG WALDENSTEIN?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Garni BURG WALDENSTEIN?

Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Garni BURG WALDENSTEIN van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hotel Garni BURG WALDENSTEIN inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Garni BURG WALDENSTEIN uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Is Hotel Garni BURG WALDENSTEIN all-inclusive?

Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.

Waar staat Hotel Garni BURG WALDENSTEIN?

Dit hotel in Rudersberg ligt op enkele stappen van Schwäbisch-Fränkischer Wald Natuurpark en op 15 km van Schwabenpark en Indy-Cart Indoorkartbahn. Ook Geburtshaus Gottlieb Daimler en Luckert Weinbau liggen op 20 km afstand. Station Rudersberg-Oberndorf ligt op 20 minuten wandelen en naar Station Rudersberg Nord is het 28 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.