Vogel Hotel Appartements & Spa bevindt zich in Warnemünde, een wijk in in Rostock, en ligt vlak bij een treinstation en vlak bij het strand. Bezoek culturele hoogtepunten Schiffbau- und Schifffahrtsmuseum en Kunsthalle Rostock. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Kurpark Warnemünde en Warnemünde Cruise Center. Zoo Rostock en Sommerrodelbahn Bad Doberan zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rostock
Vogel Hotel Appartements & Spa biedt onder andere een stoombad en een sauna. Verwen jezelf met wellness, zoals een lichaamsbehandeling, een manicure/pedicure of een gezichtsbehandeling. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en
hebben voorzieningen zoals gratis wifi, geluiddichte muren en gratis flessenwater.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Zetelbedden en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15,50 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: EUR 12,50 per persoon
Dingen om te doen
Sauna
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Slaapbank in de kamer
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Slaapbank
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.70 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.45, per nacht voor gasten van 6 tot 14 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12.5 per persoon
Betaald parkeren: EUR 15.50 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vogel Hotel Appartements Rostock
Vogel Hotel Appartements
Vogel Appartements Rostock
Vogel Appartements
Vogel Appartements & Rostock
Vogel Hotel Appartements & Spa Hotel
Vogel Hotel Appartements & Spa Rostock
Vogel Hotel Appartements & Spa Hotel Rostock
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Vogel Hotel Appartements & Spa?
Ja, bij Vogel Hotel Appartements & Spa zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15.50 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Vogel Hotel Appartements & Spa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Vogel Hotel Appartements & Spa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Vogel Hotel Appartements & Spa?
Dit hotel ligt in Warnemünde, op 10 minuten wandelen van Evangelische Kirche Warnemünde en Strand Warnemunde. Ook Kurpark Warnemünde en Meyers Mühle liggen op 10 minuten wandelen. Station Warnemünde ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Warnemünde Werft is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Vogel Hotel Appartements & Spa
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
10
Locatie
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 59 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 27 van 59 beoordelingen
8 - Goed
27
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 59 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 59 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 59 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Pascal
Zakenreiziger
3 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk
Pascal
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Ulrike
11 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir sind über das Wochenende nach Warnemünde gefahren. Das Zimmer war sauber und angenehm. Die Lage war optimal.
Ulrike
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Daniel
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room comfy bed
Daniel
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Wenche
9 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wenche
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Michael
15 aug 2025
Positief: Netheid
Lage sehr gut , Rest nur Mittelmaß ...
Die Zimmer sind okay , leider ohne Klimaanlage ( auch kein Ventilator), was in den Sommermonaten für viele Schweißperlen sorgt .
Das Personal ist freundlich aber schnell überfordert. Besonders wenn sie das ( super kleine) Frühstück nicht rechtzeitig buchen wird das Aufbacken von drei zusätzlichen Brötchen zu einer schier unmöglichen Aufgabe .
Auch sollte man wissen das die verfügbaren Parkplätze 15€ pro Nacht kosten.
Warum im Hotelnamen der Zusatz "Spa" steht , bleibt für mich ein Rätsel .
Die Lage bleibt das Einzige was ich mit sehr Gut bewerten möchte .
Michael
5 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Stefan
8 aug 2025
Negatief: Netheid
Stefan
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Rainer
28 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top Lage
Sehr zentral und sehr ruhig gelegen. Kurze Entfernung zum Bahnhof und zum Strand.
Rainer
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Ingmar
Reisde met partner
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Wir waren im Fischerhus Appartement 3. Dieses ist im OG und besteht hauptsächlich nur aus Dachschräge. Bedingt dadurch wird es bei Sonnenschein sehr schnell kuschelig warm dort. Ausserdem ist die Treppe sehr steil und eng. Somit ist die Wohnung für größere und ältere Menschen nur bedingt zu empfehlen.
Ingmar
3 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Kenneth
Reisde met familie
19 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
På det jævne
Anden gang vi benytter dette boende. Bliver reelt igen overrasket over de lidt korte svar. Denne gang var morgenmaden dog opgraderet.
Kenneth
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Christian, Wentorf
18 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Wer mit einem einfachen Zimmer ohne viel tam tam zufrieden ist kann hier gut wohnen. Die Lage ist top wenn man ohne Auto anreist. Personal sind alle nett und es gab ein sauberes Bett und eine gute Dusche. Was will man mehr…
Christian
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Nico
14 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in war super, weil alles vorab gut erklärt war. Das Zimmer war sehr gut, hatte noch nie so ein Riesen Bett gesehen und der Teppich war super kuschelig.
Frühstück war sehr gut für den Preis und generell das Personal war super freundlich!
Nico
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Jon
Zakenreiziger
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Badewanne etwas klein, sonst sehr zufriz!
Jon
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jan-Peter, Hamburg
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vom check-in bis zur Abreise hat alles reibungslos funktioniert. Personal sehr nett und komptetent. Die Unterkunft ist nett eingerichtet, großzügig und super gelegen, 10 Minuten vom Strand entfernt.
Jan-Peter
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
27 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Naja, als großer Mensch im Dachgeschoss, war echt schwierig. Die Dusche ist undicht, m. E. sollte man da etwas tun. Auch habe ich Aufhängung fur (Bade)Handtücher vermisst. Auch Verdunklung vor den Fenstern- die Sonne heizte ab Mittag auf und darüber hinaus war man im Urlaub um 5 wach,weil das Bett ungünstig zum besagten Fenster steht. Es gibt einen Ventilator an der Decke,was an sich toll ist, die Geräusche zum Schlafen muss man allerdings auch mögen... für die paar Nächte ging es mal,aber länger nein Danke
Antje
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Max
18 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
5/5
Max
1 nacht verbleven in februari 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Jutta
31 jan 2025
Jutta
2 nachten verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Franziska
6 jan 2025
Positief: Personeel en service
♡
Franziska
3 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Ellen
Reisde met een groep
3 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir kommen gerne wieder!
Ellen
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Katharina
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ich habe die Zeit dort sehr genossen, sehr freundliches Personal,sehr sauber. Unterkunft war top. Vielen Dank, kann man nur empfehlen
Katharina
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Christian
31 aug 2024
Christian
1 nacht verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Steven
Reisde met partner
11 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Sehr schöne Unterkunft. Leider hat das WLAN während des gesamten Aufenthalts nicht funktioniert. Wir haben es zwar gemeldet aber leider hat sich nichts getan. Zusätzlich werden Reinigungskosten in der Unterkunft veranschlagt, die nirgendwo angegeben waren. Wir mussten 40€ Reinigungskosten zusätzlich zum Endpreis bezahlen. Das sollte in Zukunft vermerkt werden. Die angegebene Kurtaxe müsste auch mal aktualisiert werden.
Steven
4 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Holger
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Holger
5 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Elke
16 jul 2024
Positief: Personeel en service
Gut: Freundlich, ruhig, zentral
schlecht: feuchte Handtücher bei Ankunft, Gummibezug über Matratze fühlt sich an wie Sauna in der Nacht - vielleicht andere Möglichkeit finden
Elke
3 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Alicja
12 jul 2024
Negatief: Netheid
Es steht, dass es Parkplätze gibt. Leider nicht der Fall, wir mussten mit Gepäck 10 Minuten Fußweg von einem Parkhaus zum Hotel laufen und dementsprechend die Parkgebühren selbst zusätzlich tragen.
Ein Spa ist ebenfalls seit langer Zeit nicht mehr vorhanden, der Titel Hotel und Spa ist also nicht aktuell und wir waren darüber ehrlich gesagt enttäuscht.
Das Apartment war nicht richtig sauber (Spinnenweben etc). Wir haben es an der Rezeption angesprochen und erwartet, dass sich darum gekümmert wird. Es wurde zur Kenntnis genommen, aber passiert ist leider trotzdem nichts.
Wenigstens war das Frühstück gut