Apartment 'Las Buganvillas' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning
Gelegen in Roquetas de Mar biedt appartement Las Buganvillas alles voor een ontspannen vakantie. De woning van 48 m² beschikt over een woonkamer met slaapbank voor 2 personen (135 cm breed wanneer uitgeklapt, met traagschuim-topper voor extra comfort), een volledig uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer, geschikt voor 4 personen. Verder zijn er een smart-tv met streamingdiensten, airconditioning, ventilator en wasmachine aanwezig. Ook is er een tafeltennistafel beschikbaar. Een babybedje is eveneens aanwezig. Er is geen wifi in deze accommodatie. Ontspan op het overdekte privéterras, ideaal voor de avonduren.
Buiten is er een gedeelde ruimte met omheind zwembad (dagelijks geopend van 10:00 tot 22:00 uur, ongeveer van 15 juni tot 15 september), tuin, speeltuin en buitendouche.
Het appartement ligt op minder dan 150 m van het strand en tal van restaurants, met een toeristentreintje op de hoek van het gebouw. In de buurt kunnen jullie fietsen, scooters, motoren, jetski’s, parasols en ligbedden huren tegen een toeslag.
Gezinnen met kinderen zijn welkom. Huisdieren, roken en feesten zijn niet toegestaan.
Dit verblijf is voorzien van energiebesparende voorzieningen en duurzame isolatiematerialen.
Houd er rekening mee dat er tijdens jullie verblijf overheidsmaatregelen inzake water van kracht kunnen zijn, waardoor het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het gebruik van kraanwater beperkt kan zijn.
dit appartement ligt in Roquetas de Mar. Bezoek Castor Park en Mariopark, plaatselijke attracties, of ga naar Gran Plaza Mall en Central Market of Almeria als je wat wilt shoppen. Aquarium Roquetas en Karting Copo zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Roquetas de Mar
Beschikt Apartment 'Las Buganvillas' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Las Buganvillas' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Las Buganvillas' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Las Buganvillas' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Las Buganvillas' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning?
Dit appartement in Roquetas de Mar ligt op 5 minuten wandelen van Roquetas de Mar Beach en Playa Serena. Ook Castor Park en 360 Sportcomplex liggen op een kwartiertje wandelen.