NAMAN HOTELLERIE - MARGUTTA BOUTIQUE HOTEL IN THE CENTER OF ROME
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van internet. Dit appartement beschikt over een kitchenette, 5 een badkamer en een zetelbed. Je vindt er tevens een haardroger en een douche.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger. De kitchenettes beschikken onder meer over kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Kitchenette
Koffiemolen
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
5 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij NAMAN HOTELLERIE - MARGUTTA BOUTIQUE HOTEL IN THE CENTER OF ROME?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij NAMAN HOTELLERIE - MARGUTTA BOUTIQUE HOTEL IN THE CENTER OF ROME inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij NAMAN HOTELLERIE - MARGUTTA BOUTIQUE HOTEL IN THE CENTER OF ROME uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat NAMAN HOTELLERIE - MARGUTTA BOUTIQUE HOTEL IN THE CENTER OF ROME?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Via del Babuino en Via del Corso. Ook Spaanse Trappen en Piazza di Spagna liggen op 10 minuten wandelen. Station Spagna ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Flaminio - Piazza del Popolo is het 8 minuten wandelen.