Magenta Collection Sabbie ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Via del Corso en Via Veneto zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Magenta Collection Sabbie ligt op een steenworp van Piazza di Spagna en Trevifontein en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Snelle uitcheckservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Magenta Collection Sabbie hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Zijn huisdieren welkom bij Magenta Collection Sabbie ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Magenta Collection Sabbie ?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Magenta Collection Sabbie van één nacht voor twee volwassenen op 15 nov. 2026 min. € 143, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Magenta Collection Sabbie inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Magenta Collection Sabbie uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Magenta Collection Sabbie ?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Via del Corso, Spaanse Trappen en Piazza di Spagna. Ook Trevifontein en Pantheon liggen op 10 minuten wandelen. Station Spagna ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Barberini is het 11 minuten wandelen.