Hotel Alessandrino bevindt zich in Vaticaan, een wijk in Rome, en ligt vlak bij een treinstation. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Campo de' Fiori en Piazza Navona. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Vaticaanse Musea. Ook Pantheon en Trevifontein zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Clemente Alessandrino 9, Rome, RM, 00165
In de buurt
Villa Doria Pamphili
2 min. wandelen - 0.2 km
Sint-Pietersbasiliek
11 min. wandelen - 1.0 km
Sint-Pietersplein
15 min. wandelen - 1.3 km
Sixtijnse Kapel
15 min. wandelen - 1.3 km
Vaticaanse Musea
20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Belli Tram Stop - 5 min. rijden
Station Rome San Pietro - 7 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 43 min. rijden
Restaurants
Homebaked Grandma’s Kitchen II
11 min. wandelen
Bono Bottega Nostrana
9 min. wandelen
Feffo Caffe
12 min. wandelen
Restaurant La Vittoria
13 min. wandelen
Golden Bistrot
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Alessandrino
Hotel vlak bij Sint-Pietersbasiliek
Hotel Alessandrino bevindt zich dicht bij Vaticaanse Musea en Campo de' Fiori en biedt een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Fietsenstalling, gemeenschappelijke werkruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een automaat, hulp bij uitstappen/tickets en een bagageopslagruimte
Een computerstation, een verticale tuin en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Alessandrino bieden leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Feestruimte
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Plantenmuur
Roken is niet toegelaten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koelkast
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Kluis
Ledverlichting
Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT058091A1CZYP2FPX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Alessandrino?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Alessandrino?
Vandaag, 18 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Alessandrino van één nacht voor twee volwassenen op 23 aug. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Alessandrino inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Alessandrino uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Alessandrino?
Dit hotel ligt in Vaticaan, op 3 km afstand van Sint-Pietersbasiliek, Vaticaanse Musea en Piazza Navona. Ook Campo de' Fiori en Pantheon liggen op 5 km afstand. Risorgimento/S. Pietro Tram Stop ligt op 23 minuten wandelen en naar Station Valle Aurelia is het 23 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Alessandrino
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
7,4
Locatie
8,2
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 197 van 799 beoordelingen
10 - Uitstekend
197
Gastenscore: 8 - Goed. 349 van 799 beoordelingen
8 - Goed
349
Gastenscore: 6 - Redelijk. 173 van 799 beoordelingen
6 - Redelijk
173
Gastenscore: 4 - Matig. 57 van 799 beoordelingen
4 - Matig
57
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 23 van 799 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
23
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Harmina
3 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustig gelegen hotel op loopafstand van Vaticaan
Op 10 minuten lopen van het Vaticaan. Mooi dakterras met uitzicht over Rome. Kamer is standaard. Eind oktober was er geen ontbijtservice beschikbaar.
Harmina
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Peter
20 mei 2024
Positief: Personeel en service
Een goeie douche en goed bed. Goede handdoeken. Badkamer goed schoon maar voorts geen echte luxe. Verlichting zeer matig ( soort TL) een schemerlampje tussen de bedden zonder stekker, dus defect. Maar er is op die plek ook geen stopcontact voor. (kamer 304). Locatie zeer handig. Het vaticaan is op loopafstand. Prijs/ kwaliteit (150 euro p.n.) niet echt in balans. Wordt vooral door de locatie bepaald, denk ik.
Peter
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dante
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel está remodelado completamente y quedó súper bien.
Dante
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christina
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the location. Felt local. Beautiful view to the Vatican State. Would stay here again in a heartbeat!
Christina
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Samantha
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was incredible and the room had everything I needed!
Samantha
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ana Ma
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente atención
Ana Ma
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
karl
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Bad: shower was extremely small.
Good: Terrace attached to room was fantastic
karl
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Timothy
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I’ve stayed at this property for years, every time I’m in Rome. Initially I chose the hotel because of its location, off the beaten path, but close to everything. If that was the only thing though I might not keep returning. It’s the staff that makes the stay here worthwhile. The staff is the best!
Timothy
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ara
25 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good location. The room was very clean and the staff very helpful and friendly. Lovely atmosphere.
Ara
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Rodrigo
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Tiene supermercados cerca. El aire acondicionado solo estaba en modo calor. El personal muy atento y pendiente
Rodrigo
8 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maximiliano
3 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelent spot, beautiful hotel
Maximiliano
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Giuseppe
8 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Clean room, secure location
Giuseppe
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Richard
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel close to The Vatican within 15 mins walk and the San Paulo train station within 5 mins walk. Friendly staff and comfortable rooms. Safe and quiet location away from the hustle and bustle.
Richard
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Berrak
19 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, nice hotel
Berrak
5 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christopher
2 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Staff always polite and courteous. Rooms immaculate every day with provisions catered for each day.
Christopher
9 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
sharon
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice people and lovely rooms !
sharon
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Barbara Marlene
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like the clossenes to San Pietro train station and to Vatican.
Barbara Marlene
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Paulina
13 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy amable todo el personal, las camas muy cómodas, todo muy limpio, nos ayudaron con el resguardo de equipaje.
Paulina
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jessie
18 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place
Jessie
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
CLEIDE
22 dec 2025
Positief: Netheid
A equipe
CLEIDE
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Yvette
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall Good. Bed was comfortable room was clean
Yvette
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bradley
27 apr 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, voorzieningen
Solid hotel
Bradley
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mina
20 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very close to the Vatican City.
Mina
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Philippe
12 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
All good, tout était bien, près du train San Pietro
Philippe
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marjorie
1 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten