Geheel appartement

Apartment 'La Perla Del Colosseo' with Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'La Perla Del Colosseo' with Wi-Fi and Air Conditioning

Een compacte keuken met witte kastjes, een koffieapparaat, een waterkoker en een klein tafeltje met een stoel.
Interieur
Een kleine keuken met witte kastjes, een magnetron, een waterkoker en een tafel met een fruitschaal.
Een gebouw met een etalage waarop 'BARBIERI' staat en een bord met 'CONDOMINI' boven de ingang.
Een moderne badkamer met een grote spiegel, een witte wastafel en een handdoekrek.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'La Perla Del Colosseo' with Wi-Fi and Air Conditioning

  • La Perla Del Colosseo verwelkomt jullie in Rome met een appartement van 31 m², ideaal voor maximaal 4 gasten. Het appartement heeft 1 slaapkamer, 1 woonkamer en 1 badkamer. Het slaapgedeelte is door een open houten scheidingswand van de woonkamer gescheiden en is dus geen afgesloten slaapkamer. De goed uitgeruste keuken biedt alles wat jullie nodig hebben om tijdens jullie verblijf maaltijden te bereiden. Tot de voorzieningen behoren wifi, airconditioning, een ventilator, een televisie en een wasmachine.



    Openbaar vervoer is vlak bij de accommodatie te vinden.



    Houd er rekening mee dat feesten en evenementen niet zijn toegestaan in de accommodatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Bewonder de natuur bij Villa Borghese en Circus Maximus, terwijl Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) en Vaticaanse Musea culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer appartementen in Rome
Kaart
Roma

In de buurt

  • Een café buiten, 's nachts, met tafels en parasols, gelegen aan kinderkopjes en omringd door historische gebouwen.
    Piazza Santa Maria Maggiore
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een statige hal met een rijk versierd plafond, met ingewikkelde gouden patronen en een centraal fresco.
    Sint-Jan van Lateranen
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een rijk versierd kerkinterieur met een hoog plafond, gedetailleerde fresco's en een centraal altaar.
    Basilica di Santa Maria Maggiore
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Het Colosseum in Rome met toeristen eromheen.
    Colosseum
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Piazza Vittorio Emanuele II
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Vittorio Emanuele - 4 min. wandelen
  • Station Rome Termini - 13 min. wandelen
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 32 min. rijden

Restaurants

  • Bar Trani
    2 min. wandelen
  • Gatsby Café
    1 min. wandelen
  • Vecchia Roma
    2 min. wandelen
  • Horti Magici
    1 min. wandelen
  • Cafe Cornetto
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'La Perla Del Colosseo' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'La Perla Del Colosseo' with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'La Perla Del Colosseo' with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'La Perla Del Colosseo' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 15 minuten wandelen van Piazza Vittorio Emanuele II en Colosseum. Ook Forum Romanum en Via Nazionale liggen op 2 km afstand. Station Vittorio Emanuele ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Manzoni - Museo della Liberazione is het 6 minuten wandelen.