Geheel appartement

Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2

Appartement, 1 tweepersoonsbed met slaapbank | Strand
Appartement, 1 tweepersoonsbed met slaapbank | Voorkant van accommodatie
Appartement, 1 tweepersoonsbed met slaapbank | Balkon
Appartement, 1 tweepersoonsbed met slaapbank | Balkon
Appartement, 1 tweepersoonsbed met slaapbank | Voorkant van accommodatie

Geheel appartement

Max. aantal: 414 m²

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Barbecue
  • Uitzicht op zee

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2

  • Appartement vlak bij Strand van Primosten
  • Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2 heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2 hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Vaatwassers, ovens en kookplaten
    • Terrassen en kookgerei, borden en bestek

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.90 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.90 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Rogoznica. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sint-Joriskerk en Punta Planka. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Lavendel Labyrint en Aquapark Dalmatië een bezoekje brengen. Etnoland Dalmati en Roofdierencentrum Sokolarski zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rogoznica
Meer appartementen in Rogoznica
Kaart
Zecevo Rogoznicko 62a, Rogoznica, Sibenik-Knin, 22203

In de buurt

  • Strand van Primosten
    Strand van Primosten
    10 min. rijden - 8.3 km
  • Šepurina Strand
    8 min. rijden - 5.5 km
  • Hemelvaart van de Heilige Maagd Maria Kerk
    9 min. rijden - 6.5 km
  • Drakenoogmeer
    10 min. rijden - 6.2 km
  • beach near Port Rogoznica
    11 min. rijden - 7.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Ražine - 39 min. rijden
  • Split (SPU) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Perla restoran & bar
    5 min. rijden
  • Restaurant Kremik
    7 min. rijden
  • Beach Bar Punta
    5 min. rijden
  • San Marco
    7 min. rijden
  • Bistro Rogoznica
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2?

Dit appartement in Rogoznica ligt en op 5 km afstand van Šepurina Strand, Drakenoogmeer en Hemelvaart van de Heilige Maagd Maria Kerk. Ook Rogoznica Uitzichtpunt en Marina Frapa strand liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Apartments Pleadin / New Renovated one Bedroom A2