De woonoppervlakte van deze villa bedraagt ca. 225m² en is verdeeld over begane grond en eerste verdieping. Het terrein heeft een oppervlakte van 500m² en ligt slechts een paar stappen van de kust.
Deze elegante accommodatie biedt plaats voor maximaal 8 personen en valt op door zijn smaakvolle inrichting.
De begane grond valt op door een modern, open ruimteconcept met woon-/eetgedeelte met open haard, technische ruimte en toilet. De eerste verdieping beschikt over vier slaapkamers en drie badkamers - de grootste slaapkamer heeft een en-suite badkamer en een kleedkamer.
Het object bevindt zich in een kleine baai en biedt door de aantrekkelijke ligging in de tweede rij naar zee een prachtig panoramisch zeezicht vanaf begane grond en eerste verdieping.
Hoogwaardige uitrusting onder meer met videobewaking, vloerverwarming, verlichtingssysteem, multiroom-geluidssysteem, wijnkoelkast, infinity-zwembad, skylounge en drie parkeerplaatsen voor auto's.
De adembenemende villa beschikt ook over een eigen boei voor het aanleggen van boten.
Ca. 10 minuten rijden van Rogoznica - goed bereikbaar via snelweg en de internationale luchthaven Split.
deze villa ligt in Rogoznica. Bezoek Punta Planka en Our Lady of Loreto Statue, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Drakenoogmeer en Šepurina Strand. Bekijk onze reisgids voor Rogoznica
Beschikt 9101 Hideaway villa by the sea "BJ" over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 9101 Hideaway villa by the sea "BJ"?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 9101 Hideaway villa by the sea "BJ" inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 9101 Hideaway villa by the sea "BJ" uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 9101 Hideaway villa by the sea "BJ"?
Deze villa in Rogoznica ligt op 0,9 km van Punta Planka en op 15 km afstand van Rogoznica Uitzichtpunt en Drakenoogmeer. Ook Šepurina Strand en Marina Frapa strand liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over 9101 Hideaway villa by the sea "BJ"
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Anouck L.
25 apr 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie
Sejour
Propriété très agréable, très moderne, vraiment belle et confirtabke